SHOP LOCAL KRAKOW SHOP LOCAL W GALERII KAZIMIERZ

SHOP LOCAL! W GALERII KAZIMIERZ

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów już na początku marca odwiedzi piękny Kraków!

SHOP LOCAL! chce promować lokalnych twórców oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, a także nie nadwyrężając portfela można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

Druga edycja targów młodych projektantów SHOP LOCAL! nas zaskoczy. Organizatorzy przewidzieli dużo niespodzianek!

SHOP LOCAL! będzie niezwykłą okazją żeby w jednym miejscu spotkać i nabyć projekty najciekawszych polskich projektantów i firm.

Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z prowadzącym imprezę- Łukaszem Jakóbiakiem (20m2 Łukasza).

SHOP LOCAL! odbędzie się od soboty do niedzieli – 1-2 marca w przestrzeni GALERII KAZIMIERZ.

Założeniem jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek projektantów, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

Ponad 50 wystawców i atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy. Swoje kolekcje pokaże m.in. PtASZEK, Pola Rudnicki, Aleksandra Markowska, YES TO DRESS, BASIC STACTION, Blanka Fashion, My Signature, Staff By Maff. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Podczas tych trzech dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu. Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

Tą datę trzeba zapisać w swoim kalendarzu!

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

SHOP-LOCAL-KRAKOW

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link