Trzebiatowska kozuchowska muda Trzebiatowska i Ko uchowska w domowym serialu 8222 Zosta w domu 8221

Żmuda-Trzebiatowska i Kożuchowska w domowym serialu „Zostań w domu”

Czy słyszałyście już o serialu, którego pomysłodawcą jest Kamil Kula, a w pierwszym odcinku, który miał swoją premierę wczoraj, 20 marca występują Marta Żmuda Trzebiatowska i Małgorzata Kożuchowska?

Tylko razem damy radę – serial jest komedią o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu #zostańwdomu. W głównych rolach Kamil Kula, Marta Żmuda Trzebiatowska – gościnnie Małgorzata Kożuchowska i Przyjaciele. Serial tworzy się online, non – profit – ku pokrzepieniu serc!

Pomysł serialu wyszedł od Kamila Kuli w momencie, kiedy odwołano wszystkie plany zdjęciowe i spektakle. Kamil jak i reszta aktorów został bez pracy. W tej sytuacji można było się zamartwiać lub zrobić serial, jakiego jeszcze nie było. Bez nakładów, z komórką w ręku, we własnym mieszkaniu. Kamil namówił do pomysłu swoją żonę Martę Żmudę Trzebiatowską i Małgorzatę Kożuchowską. Akces do projektu zgłosili też inni aktorzy. Taki serial to dla nich szansa na kontakt z widzem bez wychodzenia z domu. Wszyscy nagrywają swoje role online. W ten sposób powstaje też cała postprodukcja. Wszyscy twórcy pracują non profit. Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy – dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję na happy end.

Scenariusz powstaje z dnia na dzień, autorkami są: Karolina Frankowska, Katarzyna Golenia. Za montaż odpowiada Paweł Sitkiewicz, za dźwięk Tomasz Wieczorek, a za opracowanie muzyczne Kacper Pogłud. Zdjęcia z drona Krzysztof Królak. Produkcji serialu podjęła się FormaProduction: Marta Jarzębska – Ciesielska, Jarosław Ciesielski.

#ZOSTAŃ W DOMU jest dostępny na kanale

https://www.youtube.com/channel/UCMvSCNZkCPwgZaow5eno47g?view_as=subscriber

Bohaterami #Zostań w domu są Agata i Jacek, sąsiedzi z apartamentowca w Warszawie. Do tej pory, nawet nie znali swoich imion. Mijali się w windzie, na parkingu. Teraz starają się odnaleźć w nowej sytuacji – gdzie z dnia na dzień koronawirus przewrócił ich życie o 180 stopni. Mają te same obawy, co wszyscy. Stresują się brakiem pracy, kasy – przyszłością. Ich przyjaźń zaczyna się i przebiega w rytmie domowego odcięcia czyli online. Razem z Agatą i Jackiem poznajemy ich znajomych, rodzinę. Na naszych oczach początkowo obcy sobie ludzie stają się dla siebie wsparciem – bo razem zawsze raźniej. Pokazujemy, że nie musimy być sami – ekrany tabletów, laptopów, komórek są naszym oknem na innych i na świat.

Niech serial, który miał swoją premierę w pierwszy dzień wiosny przyniesie nam dużo słońca i pogody ducha! 

ModaiJa poleca również:

Copy link