Mordercy celebryci

Seria „Mordercy celebryci” od kwietnia wyłącznie na CBS Reality!

Mroczna psychika morderców od dawna była źródłem inspiracji dla książek, filmów i programów telewizyjnych. Co jednak sprawia, że spośród setek innych przestępców, tylko niektórzy zbrodniarze przyciągają uwagę milionów? Seria „Mordercy celebryci” bada przypadki zabójców, którzy stali się znani dzięki szumowi medialnemu wokół popełnionych przez nich zbrodni. Na ekskluzywną premierę programu zapraszamy 17 kwietnia. Kolejne odcinki w każdą niedzielę
o 21:00 tylko na CBS Reality.

W każdym odcinku serii „Mordercy celebryci” przedstawiona zostanie dramatyczna rekonstrukcja głośnego przestępstwa. Specjaliści przybliżą widzom motywy działania napastników oraz postarają się wyjaśnić przyczyny ich popularności.

W programie zobaczymy między innymi historię Jodi Arias, która w 2008 roku bestialsko zamordowała swojego byłego chłopaka, Travisa Alexandra. Zmasakrowane ciało Travisa zostało znalezione pod prysznicem w jego domu. Okrucieństwo, z jakim została popełniona zbrodnia, wstrząsnęło śledczymi. Dochodzenie szybko doprowadziło ich do schwytania pięknej, młodej Jodi, obsesyjnie zakochanej w Travisie. Kobieta nie wahała się przed niczym, by walczyć o jego miłość. Mężczyzna był zmęczony takim zachowaniem i postanowił zakończyć związek. Jodi zaplanowała zemstę, zaś morderstwo, którego dokonała, przyniosło jej rozgłos i zainteresowanie mediów.

W kolejnych odcinkach „Morderców celebrytów” zobaczymy także historię braci Menendez, którzy zamordowali własnych rodziców oraz przypadek Scotta Petersona oskarżonego o zabicie swojej ciężarnej żony. Każdy odcinek programu wzbogacony jest materiałami archiwalnymi i wnikliwymi spostrzeżeniami osób związanych ze sprawą, które pomogą rzucić światło na psychikę przestępców. W roli komentatora występuje reporter śledczy Steve Helling, który zawodowo zajmował się wieloma głośnymi sprawami kryminalnymi.

Na serię „Mordercy celebryci” kanał CBS Reality zaprasza od 17 kwietnia

w każdą niedzielę o 21:00. Powtórki w piątki o 23:00.

Mordercy celebryci_1

Mordercy celebryci_2

Mordercy celebryci_3

Podziel się wiadomością:

Polecamy również