1jakoscFB 46 of 53 ROZPOCZYNAMY ELIMINACJE DO MISS POLONIA 2017 KTO OTRZYMA KORON Z R K IZABELLI KRZAN

ROZPOCZYNAMY ELIMINACJE DO MISS POLONIA 2017! KTO OTRZYMA KORONĘ Z RĄK IZABELLI KRZAN?

Rozpoczynamy eliminacje do Konkursu Miss Polonia 2017! Najpiękniejszą Polkę poznamy już jesienią. Aktualnie trwają castingi w największych miastach Polski!

11 marca w Galerii Korona w Kielcach odbył się finałowy casting konkursu Miss Polonia Województwa Świętokrzyskiego 2017. W jury eliminacji zasiedli: Izabella Krzan – Miss Polonia 2016, Dominika Szymańska – I Wicemiss Polonia 2016, Ekskluzywny Menel czyli Kamil Pawelski – bloger modowy oraz Igor Włodarczyk – PR Manager konkursu Miss Polonia.

Kilkadziesiąt kandydatek, które zgłosiły się na eliminacje w Kielcach zaprezentowały się na wybiegu w kilku odsłonach: strojach dziennych, kostiumach kąpielowych oraz kolekcjach na sezon wiosna / lato 2017 dostępnych w butikach Galerii Korona Kielce. Odpowiadały także na pytania jurorów. Laureatki wybrane na eliminacjach w Kielcach wezmą udział w półfinale konkursu Miss Polonia 2017.

§ Miss Polonia Województwa Świętokrzyskiego 2017 – Ewa Ostrowska

§ I Wicemiss Polonia Województwa Świętokrzyskiego 2017 – Marta Wrzecionowska

§ II Wicemiss Polonia Województwa Świętokrzyskiego 2017 – Sylwia Chrzanowska

§ wyróżnienie: Klaudia Migała

 Wszystkie dziewczyny w wieku 18-27 lat, które marzą o koronie i chciałyby wziąć udział w konkursie Miss Polonia 2017 zachęcamy do wysłania zgłoszeń za pośrednictwem strony www.misspolonia.com.pl Tam też znajdziecie kolejne terminy castingów w całej Polsce!

 

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link