Rowenta Beauty Expert 2012 TH Rowenta Beauty Expert 2012

Rowenta Beauty Expert 2012

Już we wrześniu rusza cykl Rowenta Beauty Expert 2012 – wydarzenie przygotowane z myślą o przebojowych kobietach, które kochają być piękne. Uczestniczki będą miały okazję przejść metamorfozę dzięki profesjonalnym fryzjerom i stylistom. Co najważniejsze – zupełnie za darmo! Na zwyciężczynie czeka wiele upominków – m. in. produkty do stylizacji fryzur marki Rowenta. Każda z uczestniczek stanie przed szansą zdobycia nagrody głównej – sesji fotograficznej z Justyną Steczkowską. Rowenta i Media Expert zapraszają!

Team Rowenta Beauty Expert rozpoczyna podróż po całym kraju w poszukiwaniu jedynej i niepowtarzalnej metamorfozy. Na czele ekipy ekspertów stanie wizażystka Katarzyna Sujka. Wraz z nią o uczestniczki i oprawę wydarzenia zadbają profesjonalni fryzjerzy, DJ, konferansjer, hostessy, animatorzy oraz fotograf. Każda z Pań, która podejmie wyzwanie i przejdzie metamorfozę otrzyma szereg upominków, w tym kuferek na kosmetyki oraz album ze zdjęciami upamiętniającymi jej przemianę. Na zakończenie każdego eventu Jury wybierze laureatki. Najlepsze metamorfozy zostaną nagrodzone zestawami produktów do stylizacji fryzur Rowenta, a zwyciężczyni zostanie zaproszona do ścisłego finału….

Finał finałów odbędzie się w styczniu 2013. Zwyciężczynie wszystkich odsłon cyklu ponownie staną w szranki. Tym razem najlepsza metamorfoza oznaczać będzie przepustkę do prywatnej sesji fotograficznej, którą wykona w profesjonalnym studiu Justyna Steczkowska. Naprawdę jest o co walczyć.

Inauguracyjna odsłona Rowenta Beauty Expert odbędzie się już 1 września w Toruniu. W kolejnych tygodniach Team odwiedzi też Świdnicę, Poznań, Leszno i Kielce. O wszystkich edycjach konkursu dowiecie się na oficjalnej stronie cyklu – www.rowenta.mediaexpert.pl. W trakcie zmagań na metamorfozy w każdym mieście Media Expert przygotuje specjalne promocje cenowe na produkty do stylizacji fryzur Rowenta.

Rowenta Beauty Expert 2012 plakat Rowenta Beauty Expert 2012

Przeżyj to sama – zmień się z Rowentą i Media Expert! Podejmij wyzwanie, oczaruj partnera, zaskocz najbliższych. Zobacz jaka jesteś piękna!

Organizatorem cylku jest Studio Promocji i PR Ewesa www.ewesa.pl

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link