Vans x Baker

Rowan Zorilla, Kader Sylla i Dustin Dollin prezentują ekskluzywną kolekcję Vans x Baker

Obie marki podkreślają swoje deskorolkowe korzenie poprzez świąteczną kolekcję kapsułową prezentującą buty od Vansowych Baker Boysów.

Już po raz drugi marki Vans i Baker łączą siły by stworzyć wspólną kolekcję składającą się z ekskluzywnych pro modeli butów dedykowanych Rowan’owi Zorilli, Kader’owi Sylli i Dustinowi Dollinowi, a także gamę ubrań prezentujących odświeżony design. 

Kolekcja powstała na skrzyżowaniu 704 E. Broadway i Warner Avenue, celebruje korzenie deskorolkowe obu marek, uwydatnione dzięki trzem profesjonalnym modelom butów skate z wyjątkową grafiką Baker i unikatową kolorystyką dedykowaną Baker Boys’om z teamu Vans. W kolekcji kapsułowej znalazły się modele Slip-On Pro w kolorystyce Rowana, Era Pro z fioletową szachownicą dla Kadera oraz Old Skool Pro w groszki dla Dollina. 

Kolekcja prezentuje testowaną przez sam team technologię, charakterystyczną dla modeli Vans Pro Skate. W tym podeszwy wzmocnione gumą Duracap w obszarach o wysokim zużyciu, zapewniające jeszcze większą trwałość oraz wkładki Ultracush HD dla lepszego wyczucia deski i zapewniające najwyższy poziom amortyzacji.

Buty dopełnia kolekcja ubrań i akcesoriów pozwalająca stworzyć pełną stylizację z nadrukami i logo Vans x Baker. W skład linii wchodzi biała koszulka Vans x Baker Speed ​​Check LS, składająca się z 5 elementów czapka Speed ​​Check Camper w kolorze czarnym, bluza zapinana na guziki z kapturem i nadrukiem oraz skarpety i t-shirt.

Kolekcja Vans x Baker jest już dostępna w sklepach stacjonarnych i na stronie Vans.eu/skate

Podziel się wiadomością:

Polecamy również