Oficjalne zdjecie Roberta Kapicy na Mr World W pi tek fina konkursu Mr World 2019 na Filipinach Polak Robert Kapica w gronie faworyt w

W piątek finał konkursu Mr World 2019 na Filipinach! Polak, Robert Kapica w gronie faworytów!

Reprezentantem Polski w konkursie Mr World 2019 jest 23 letni Robert Kapica. Gala finałowa wyborów z udziałem ponad 80 kandydatów odbędzie się już w piątek, 23 sierpnia w Manili na Filipinach.

Robert od ponad 2 tygodniu jest na Filipinach zgrupowaniu konkursu. W ramach przygotowań do finału odbyły się m.in. sesje zdjęciowe w strojach narodowych, kąpielowych i garniturach. Najprzystojniejsi mężczyźni świata odwiedzili także lokalne fundacje charytatywne i domy dziecka.

Finaliści Mr World wzięli też udział w konferencji prasowej oraz w dodatkowych mini-konkursach. Nasz reprezentant Polski odniósł już pierwsze sukcesy kwalifikując się do finałów konkurencji Mr Talent (top20) i Mr Extreme Challenge (top24)! Co więcej, Robert Kapica wśród fanów i obserwatorów konkursów piękności stawiany jest w gronie faworytów do tytułu Mr World. Pojawia się na wysokich miejscach w wielu notowaniach.

Robert Kapica ma 23 lata i pochodzi z małej miejscowości Mstów koło Częstochowy. Interesuje się modelingiem, sportem i motoryzacją. Od 3 lat pracuje jako model. Jego przygoda z modelingiem rozpoczęła się od castingu THE LOOK OF THE YEAR w Galerii Jurajskiej. Pokonując kolejne etapy, kilka miesięcy później wygrał światowy finał konkursu we Włoszech. Od tego momentu zaczął pracę w modelingu na całym świecie.

Trzymamy kciuki za Roberta!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link