Moon Boot

(R)ewolucyjna podróż ikony – nowa kolekcja Moon Boot®

Legendarne, księżycowe buty obchodzą 50 lat istnienia. To wyjątkowy, jubileuszowy rok, w którym marka przedstawia swoją (r)ewolucję – podróż z gór do centrów miast. Moon Boot® staje się bowiem stałym elementem miejskiego stylu dla tych, którzy cenią wygodę, funkcjonalność i unikatowy design.

Moon Boot ® w aktualnym sezonie postanawia nas zaczarować i przenieść do magicznej scenerii lasu, w którym czas się zatrzymuje, a my rozkoszujemy się chwilą oraz bliskością natury. Aura, jaka panuje jesienią oraz zimą, nie musi oznaczać tkwienia w domu, pod kocem i z ciepłym napojem w dłoni. To, co jest na zewnątrz, uwodzi, zachęca do odkrywania i doświadczania wszystkimi zmysłami – niech nic nie stoi na przeszkodzie tej wędrówce. W świecie Moon Boot® nawet deszczowy i szary dzień nie zmusi do pozostania na miejscu.

Marka bezsprzecznie należy do grona symboli designu XX wieku, a jej śniegowce są już ikoną zimy na stoku. Jednak Moon Boot® nie ma zamiaru się zatrzymać. Obserwuje otoczenie – zmieniający się klimat z jednej strony, a z drugiej: ciągle aktualny trend swobodnego look’u na co dzień. Na jesień i zimę 2019/2020 proponuje kolekcję zaprojektowaną „dla miasta”. Znajdują się w niej buty sięgające do kostek, w naturalnych barwach: czerni, bieli, antracytu czy whisky – z kożuchem lub sztucznym futrem na wierzchu. Dla nieco bardziej odważnych i lubiących stylizacje z mocniejszym kolorem i cekinami: zamszowe Moon Boot Pulse Mid Disco w odcieniach fuksji, krokusa i czerni.

Nie zapomniano również o kultowym bohaterze: wodoodpornym, sięgającym łydki Moon Boot Nylon w charakterystycznych dla marki, wyrazistych kolorach. Do grona bestsellerów zaliczyć można także czarnego Moon Boot Classic ze sztucznym futrem. Tę opcję wybierają wielbicielki klasyki i miękkości nie tylko wewnątrz księżycowego buta. Natomiast tym, które szukają mocnego akcentu i lubią błyszczeć, marka dedykowała Moon Boot Classic Disco w 4 wersjach kolorystycznych i wyjątkowym, bezpośrednio nawiązującym do księżyca – srebrnym z srebrnymi cekinami.

Marka na swoje 50-lecie, oprócz kolekcji, przygotowała także specjalne wydarzenia – wystawy unikatowych egzemplarzy butów, które powstały na przestrzeni lat. W Polsce wyjątkowe prezentacje będą mieć miejsce 14-28.11.2019 roku w Starym Browarze w Poznaniu oraz 4-18.12.2019 roku w Domu Mody Klif w Warszawie.

Nowa kolekcja dostępna jest w salonach stacjonarnych S’portofino oraz na sportofino.com.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również