Akademia kobiet z pasją

Relacja z trzeciego spotkania Akademii kobiet z pasją w Lanoro

11 lutego odbyło się trzecie spotkanie z cyklu „Akademia kobiet z pasją”, dedykowane Walentynkom. Katarzyna Kępińska, dyplomowana brafitterka i współwłaścicielka Lanoro, zaprezentowała różnorodną bieliznę i opowiedziała o najnowszych trendach: co jest modne, co jest seksowne? Co podoba się kobietom, a co ich partnerom? Gościem specjalnym była dr Barbara Jerschina, lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, a spotkanie poprowadziła Anna Kalata – polityk, kobieta biznesu, ambasadorka Lanoro.

W pierwszej części spotkania Katarzyna Kępińska pokazała różne propozycje bielizny na walentynkową noc: m.in. czarny gorset z pasem do pończoch, czerwoną halkę i prześwitującą koszulkę nocną w zawadiackie kropki. Brafitterka podzieliła się swoimi obserwacjami: kobiety częściej kupują komplety w kolorze czarnym, natomiast mężczyźni wybierają dla swoich partnerek czerwoną bieliznę, widząc w niej symbol namiętności i ucieczkę od rutyny. Co ciekawe, podczas gdy wielu mężczyzn wyobraża sobie kobiety w kolorze białym, który kojarzy się z niewinnością i czystością, same zainteresowane podchodzą do wyboru bielizny bardziej praktycznie i kupując jasną bieliznę, uciekają w odcienie kremowe i beżowe. Katarzyna Kępińska zwróciła uwagę na to, że kiedyś w modzie były gorsety i bardziej wyzywające komplety, dziś kobiety wybierają bieliznę ostrożniej i celują w klasykę. W Walentynki warto jednak porzucić codziennie nawyki i odrobinę zaszaleć, zdecydować się na bieliznę, która doda pewności siebie i rozbudzi wyobraźnię.

W drugiej części spotkania wystąpiła dr Barbara Jerschina. Ekspert medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej opowiedziała o metodach dbania o młody wygląd i zdrowie, poleciła naturalne zabiegi, nie wymagające użycia skalpela. Wśród innowacyjnych metod odmładzania, doktor wymieniła wypełniacze Neauvia Organic, które są jednym z najbardziej naturalnych i bezpiecznych produktów na rynku. Są nietoksyczne, jednofazowe i mają naturalną konsystencję. Ich innowacyjność polega m.in. na zawartości kwasu hialuronowego z bakterii nowego typu Bacillus subtilis.

Doktor podkreśliła, że aby zachować dłużej młodość, należy zacząć profilaktykę jak najszybciej – już między 20-30 rokiem życia. Dr Jerschina zaznaczyła, że niezwykle ważny jest wybór specjalisty, który odpowiednio ułoży plan zabiegu i upiększy swojego pacjenta, a nie oszpeci. Dobry lekarz medycyny estetycznej jest w stanie cofnąć czas nawet o 15 lat i sprawić, że kobiety dojrzałe wyglądają lepiej, niż we wczesnej młodości. Dr Jerschina poruszyła również temat odchudzania – przestrzegła przed stosowaniem diet znalezionych w internecie oraz stosowaniem głodówek. W przypadku poważnych problemów z nadwagą niezbędne jest podjęcie leczenia pod okiem lekarza.

Po skończeniu bardziej oficjalnej części, rozpoczął się poczęstunek i ożywiona dyskusja w kuluarach. Uczestniczki otoczyły dr Jerschinę ciasnym kręgiem, aby zadać jej bardziej osobiste pytania.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=5373]

Plan kolejnych spotkań:

  • 4 marca – Wiosenne trendy w modzie. Zrób porządki w szafie.

  • Kwiecień – Bielizna okiem mężczyzny

Miejsce: Lanoro, Plac Konstytucji 5, Warszawa.

FB Lanoro: https://www.facebook.com/Lanoro

Akademia kobiet z pasją” powstała z inicjatywy Katarzyny Kępińskiej z Lanoro, sieci salonów luksusowej bielizny, posiadającej w Warszawie największą galerię bielizny w Europie, która zaprosiła Annę Kalatę, jako ambasadorkę marki, do prowadzenia spotkań. Celem Akademii jest przekazywanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej zdrowia i stylu życia. Raz w miesiącu, zawsze we wtorek, Lanoro będzie zapraszać znanych i lubianych specjalistów z dziedziny mody, zdrowia i urody.

Instytut Zmian Anny Kalaty jest partnerem Akademii.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również