Akademii kobiet z pasją

Relacja z czwartego spotkania „Akademii kobiet z pasją” w Lanoro

4 marca odbyło się czwarte spotkanie z cyklu „Akademia kobiet z pasją”, poświęcone wiosennym trendom. Gościem specjalnym była blogerka i wizażystka Iwona Gulbas aka De La Fashiva, a spotkanie poprowadziła Anna Kalata – polityk, kobieta biznesu, ambasadorka Lanoro.

Autorka bloga XXL delafashiva.blogspot.pl zaprezentowała stylizacje z wybiegów największych domów mody, które mogą stanowić inspiracje do kompletowania stroju na co dzień. Blogerka skupiła się na kilku najważniejszych trendach kolekcji wiosna-lato: monochrom, minimalizm, pastele, safari i etno, metalik i błysk. Nic w modzie nie znika bezpowrotnie, a tej wiosny do łask mają wrócić m.in. biała koszula, plisowana spódnica, groszki i połyskujące materiały w klimacie disco.

Blogerka wyróżniła kilka typów kobiecej sylwetki i podzieliła się wskazówkami, jak za pomocą ubrań i dodatków (np. torebki) tuszować mankamenty urody, a jak wydobywać jej zalety. Wiosna to idealna pora na zmianę stylu i odświeżenie garderoby – De La Fashiva zaprezentowała również swoje metody robienia porządków w szafie i poddała zgromadzonym kilka pomysłów, które mają ułatwić podjęcie decyzji: co zachować, a czego się pozbyć.

W drugiej części spotkania Katarzyna Kępińska, dyplomowana brafitterka i współwłaścicielka Lanoro, opowiedziała o specjalnej kolekcji Lejaby Elixir, dedykowanej kobietom o większym rozmiarze miseczki. Goście Akademii poznali ciekawostki dotyczące współpracy polskiej sieci salonów bielizny ekskluzywnej z francuską marką: to właścicielka Lanoro, Danuta Kępińska, podsunęła szefom Maison Lejaby pomysł stworzenia kolekcji dla kobiet z większym biustem. Praca konstruktora bielizny na duże rozmiary jest niezwykle skomplikowana i zależy od niej nie tylko wygoda, ale również zdrowie kobiet – w Lejaby przy projektowaniu biustonoszy Elixir pracuje inżynier, konstruktor mostów!

Po skończeniu bardziej oficjalnej części, rozpoczął się poczęstunek i ożywiona dyskusja w kuluarach.

AKADEMIA KOBET Z PASJa - Iwona Gulbas (fot. Grzgorz Szkolmowski)3

AKADEMIA KOBET Z PASJa IV - Anna Kalata, Danuta Kepinska, Katarzyna Kepinska, Iwona Gulbas (fot. Grzgorz Szkolmowski)

AKADEMIA KOBET Z PASJa IV - Iwona Gulbas 2

akademia kobiet z pasja IV(fot. Grzgorz Szkolmowski

Plan kolejnych spotkań:
Kwiecień – Bielizna okiem mężczyzny.
Miejsce:
Lanoro, Plac Konstytucji 5, Warszawa.
Facebook: https://www.facebook.com/events/1374450649473335/

„Akademia kobiet z pasją” powstała z inicjatywy Katarzyny Kępińskiej z Lanoro, sieci salonów luksusowej bielizny (posiadającej w Warszawie największą galerię bielizny w Europie), która zaprosiła Annę Kalatę, jako ambasadorkę marki, do prowadzenia spotkań. Celem Akademii jest przekazywanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej zdrowia i stylu życia. Raz w miesiącu Lanoro będzie zapraszać znanych i lubianych specjalistów z dziedziny mody, zdrowia i urody.

Instytut Zmian Anny Kalaty jest partnerem Akademii.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również