KARITE NUTRI RANGE VISUAL Regeracyjny sen dla w os w Karit Nutri od REN FURTERER

Regeracyjny sen dla włosów Karité Nutri od RENÉ FURTERER

Karité Nutri Intensywnie Odżywiająca Pielegnacja na Noc RENÉ FURTERER

Intensywna pielęgancja odżywcza na noc, która zapewnia włosom piękny wygląd dzięki zawartości 100% substancji aktywnych czynnych pochodzenia naturalnego.

Karité Nutri Intensywnie Odżywiająca Pielęgnacja Na Noc przez 8 godzin intensywnie odżywia bardzo suche i zniszczone włosy.

Jego formuła zawdzięcza swoją skuteczność wysokiemu stężeniu pozyskiwanego w etyczny sposób* masła shea oraz olejku shea – legendarnych substancji aktywnych. Ta niezwykła pielęgnacja o zmysłowym zapachu wtapia się we włosy przez całą noc, zapewniając ich długotrwałe odżywienie i odbudowę.

Rano włosy są promiennie piękne, miękkie, elastyczne i lśniące. W nowej gamie KARITÉ, marka poszukuje nowego wymiaru masła Shea: olej Shea dla optymalnego nawilżenia oraz masło KARITÉ z etyką, aby odżywiać włosy od środka.

OLEJ SHEA Dzięki swojej idealnej kompozycji kwasów tłuszczowych, składnik ten dostarcza lipidów potrzebnych do odbudowy filmu hydrolipidowego, pozostawiając lekki film otulający włosy. Pasma są nawilżone bez efektu obciążonych włosów.

KARITÉ Naturalnie bogate w wyjątkowo odżywcze kwasy tłuszczowe, witaminy A i E, grube woski – Karité zapewnia intensywną pielęgnację suchych części skóry i włosów. Wtapia się w rdzeń włosa, aby dobudowywać jego warstwę tłuszczową i wzmacniać od środka.

Cena: 64,90 zł / 75 ml

Sposób użycia: wieczorem, nakładać równomiernie małą ilość odżywiającej pielęgnacji na noc na zniszczone i suche włosy, wygładzając je na całej ich długości oraz końcówkach. Zostawić na całą noc. Nie spłukiwać. Nie pozostawia śladów na poduszce. Rankiem, stylizować włosy jak zwykle, w razie potrzeby, umyć włosy szamponem. Nakładać 2-3 razy w tygodniu.

Gama Karité Nutri RENÉ FURTERER – wyłącznie w perfumeriach SEPHORA i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

Karite Nutri Intensywnie Odzywiajaca Pielegnacja na Noc RENE FURTERER 75ml 1 Regeracyjny sen dla w os w Karit Nutri od REN FURTERER

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link