Henryk 22 Rado i wzruszenie czyli Metamorfoza ojc w w Silesia City Center

Radość i wzruszenie, czyli „Metamorfoza ojców” w Silesia City Center

Tata jest dla mnie całym światem. To najlepszy człowiek, jakiego znam. Poprzez zgłoszenie go do udziału w metamorfozie chciałabym wynagrodzić mu trud, jaki włożył w moje wychowanie” – pisała w zgłoszeniu Nicola, córka Pana Henryka, który wziął udział w akcji organizowanej z okazji Dnia Ojca w Silesia City Center. Trzech mężczyzn podczas „Metamorfozy ojców” pod okiem stylistki przeszło lekcję stylu i zmieniło podejście do mody.

Czerwiec to miesiąc wszystkich ojców, właśnie wtedy w Polsce obchodzony jest Dzień Taty. Chcąc wynagrodzić trud, jaki mężczyźni wkładają w wychowanie swoich pociech Silesia City Center zorganizowała akcję „Metamorfoza ojców”. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń wybrano trzech laureatów, którzy przeszli przemianę – nie tylko tę wizualną.

Nagrodą w akcji była zmiana wizerunku. Zwycięzcy otrzymali karty podarunkowe o wartości 1000 zł na zakupy w Silesia City Center ze stylistką Katarzyną Zatwarnicką oraz wizytę w Barber Shop ICON Hair Salon. Całość dopełniła profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykonał Robert Purwin, znany jako Mr. Faceless.

Najbardziej zaskoczył mnie telefon, że to właśnie ja zostałem wybrany do metamorfozy. Myślę, że żona i dzieci, które mnie do niej zachęcały, będą zadowolone ze zmiany tak samo jak ja – mówił podekscytowany Łukasz.

Czuję się bardzo dobrze, jestem zadowolony z otrzymanych porad. Będę stosował się do zaleceń stylistki. Nie byłem świadomy tego, że popełniam tyle błędów w swoim ubiorze. Najbardziej bałem się wizyty u fryzjera, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie– cieszył się Piotr, drugi uczestnik metamorfozy.

Trzeci laureat konkursu dla ojców, Henryk, był pod wrażeniem efektu, który udało się uzyskać dzięki metamorfozie. Nie dociera do mnie jeszcze to, że można się tak zmienić i… odmłodzić. Cieszę się, że coś tak dobrego ze strony rodziny spotkało mnie w życiu – przyznał.

Tata wygląda rewelacyjnie! Brak mi słów. To jest ogromna zmiana. Cud, po prostu cud – podsumowała wzruszona Nicola, córka Pana Henryka.

Patroni medialni: Moda i Ja, Śląskie Trendy, Super Bajtel

Henryk – metamorfozy

Łukasz – metamorfozy

Piotr – metamorfozy

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link