ESPRIT BW NW Kaih Nov19 09b Przytulnie z now kolekcj ESPRIT Bodywear

Przytulnie z nową kolekcją ESPRIT Bodywear!

Poczuj się wyjątkowo z nową kolekcją ESPRIT Bodywear!

Maraton z ulubionym serialem,  przyjemne popołudnie z bliską osobą, a może chwila dla samej siebie? Bez wątpienia naszym ulubionym momentem tygodnia jest długi, leniwy, niedzielny poranek. Wszystko dzięki wygodnym, bawełnianym ubraniom oraz przytulnym piżamom, które pozwalają odprężyć się po ciężkim tygodniu.  Miękka tkanina delikatnie otula skórę,  a prosty design wtapia się w ciało. W relaksujący nastrój zdecydowanie wprawiają kolory i wzory ubrań. Delikatne odcienie kremowego i szarego z domieszką fiołkowego pozwalają uspokoić myśli, a kratka i paski rozkoszować się świąteczną atmosferą.

Nowa kolekcja ESPRIT prezentuje wygodną bieliznę, która zawiera w sobie nutę zmysłowości.  Każdy biustonosz przyozdobiony jest delikatnym haftem, dzięki czemu  Twoja kobiecość zostanie doskonale podkreślona i uwydatniona. Kolekcja Bodywear pozwala Ci eksperymentować i ubierać się, jak tylko chcesz! Eksponuj bieliznę lub schowaj ją pod grubym swetrem – w każdej stylizacji będziesz wyglądać wyjątkowo i czuć się komfortowo. Kolorystyka ubrań utrzymana jest w ciemnych kolorach oraz bordowych odcieniach – idealnie obrazujących zbliżający się świąteczny nastrój.

Nowa kolekcja  Esprit Bodywear jest już  dostępna  w wybranych sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej www.esprit.com.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link