IMG 6Aw Przybylska w ku z ebrowskim

Przybylska w łóżku z Żebrowskim

Dziś gorącą sceną pomiędzy Żebrowskim i Przybylską zakończyły się zdjęcia do realizowanego w Warszawie thrillera „Sęp” w reżyserii Eugeniusza Korina.

Producenci zapowiadają kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. Fabuła filmu jest bardzo gęsto opowiedziana i wymagała ogromnego nakładu pracy – tłumaczy Producent filmu. Dwie ekipy usprawniały pracę zespołu. W „Sępie” realizowaliśmy dziennie dwa razy więcej ujęć, niż robi się to standardowo w polskich produkcjach. Widzowie na pewno zauważą tę różnicę na ekranie.

Producenci filmu olbrzymi nacisk położyli na jego wizualny aspekt – czyli zdjęcia. Inspiracją dla operatora była „Infiltracja” Martina Scorsese. Okres przygotowań do filmu był bardzo długi – wyjaśnia Producent filmu. Dobór kostiumów, scenografii, a także oświetlenia nigdy nie był przypadkowy. Wszystko tworzy całość i skutkuje spójnością wizualną oraz dużym, wyczuwalnym napięciem w każdej ze scen. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy operatora i całej, świetnej ekipy, film będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

Thriller z Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim w rolach głównych, to film, który ma dać widzom mocną rozrywkę na światowym poziomie.

Przez ponad 47 dni zdjęciowych na planie spotkali się najlepsi polscy aktorzy. Poza Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim byli to m.in.: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

Premiera filmu planowana jest na luty 2012 roku.

[nggallery id=1786]

 

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link