19 Przedstawiamy kolekcj kb unique design SS2016

Przedstawiamy kolekcję kb.unique design SS2016

Dnia 11.05.2016 roku w Atelier na Mokotowie przy ul. Narbutta 7/14 odbył się Press Day nowej kolekcji  kb.unique design SS16 oraz nowych modeli marki unknown style by kb.

Specjalnie na ten wyjątkowy dzień, pracownia projektantki została zaaranżowana na video room: wyciemnione wnętrze z projekcją wyświetlaną na dużym ekranie, gdzie na wstępie można było obejrzeć pokaz slajdów zdjęć oraz film lookbook’owy prezentujący wszystkie sylwetki kolekcji kb.unique design SS16. Cała kolekcja była wyeksponowana w showroomie, gdzie można było ją obejrzeć z bliska.

Unikalność – pojedyncze egzemplarze kolacji, jakość, klasyczna elegancja z odrobiną ekstrawagancji to główne atuty marki. Cała kolekcja została wykonana z wysoko jakościowych włoskich tkanin takich jak: jedwab, bawełna, dzianina.

Kolorystyka – spójne połączenie bieli i czerni oraz printu w koła.

Dodatkiem do kolekcji były wielofunkcyjne torebki z eco skóry oraz autorska biżuteria.

Uzupełnieniem całości było obuwie firmy HAMMER,  które idealnie skomponowało się z kolekcją.

Kolekcje kb.unique design dostępne są tylko w Atelier za wcześniejszym umówieniem się  na indywidualne spotkanie z projektantką, podczas którego można liczyć na profesjonalna obsługę i dopasowanie kreacji na miarę klienta.

Oprócz tego przedstawione zostały nowe modele drugiej marki projektantki – linii basic, o nazwie „unknown style” , wykonanej z włoskich dzianin, produkowanej w krótkich seriach od 5 do 10 sztuk z jednego rozmiaru. Markę cechuje : wygoda , jakość i oryginalność w jednym.

Na ten sezon zostały stworzone sukienki i kombinezony,  które można nosić na wiele sposobów. Odzież unknown style dostępna w sklepie internetowym www.unknownstyle.pl , a nowa seria będzie w sprzedaży od czerwca 2016.

Press day umiliła nastrojowa muzyka, wykwintny catering przygotowany przez firmę Złota Dieta Catering Dietetyczny oraz spotkanie z Ambasadorką Andżeliką Piechowiak, która prezentowała się zjawiskowo w białej sukni z nowej kolekcji.

A wyjątkową atmosferę stworzyły projektantka Katarzyna Barcik  i brand manager Sylwia Sasiak, które od wejścia witały gości z serdecznością, uśmiechem i dobrą energią.

Każdy kto odwiedził wnętrze Atelier mógł wejść i poznać magiczny świat projektantki i jej twórczości.

Partnerami wydarzenia byli:  Mokotowska58, Hammer, The Estetic Group, Sylveco, Złota Dieta-Catering Dietetyczny

Całość współrealizowali:

Foto- Michał Marton,

Video- kamera Michał Marton, montaż Franek Majewski

Modelki: Nejka Pawelska i Kamila Saternus Jamska

www.kbuniquedesign.pl
www.unknownstyle.pl

Zobacz wideo:

Czytaj również:

Copy link