Wlosow Przed u ki do w os w 8211 dlaczego warto z nich korzysta

Przedłużki do włosów – dlaczego warto z nich korzystać?

Wakacje skłaniają nas do szaleństw i zmian, które często wiążą się także z naszym wyglądem. Jeżeli nie chcemy lub nie możemy farbować włosów lub czekać przez cały rok, aż w końcu osiągną pożądaną długość, możemy zadbać o to w inny sposób. Wykorzystywanie doczepianych pasm włosów w codziennej stylizacji jest proste, bezpieczne i nie naraża nas na zniszczenie naszych naturalnych włosów. Dlaczego warto wypróbować tę metodę? Co możemy nią osiągnąć?

 

1. Sposób na „uparte” włosy

2. Dowolny kolor na zawołanie i bez ryzyka

3. Sposób na metamorfozę w zaledwie kilka chwil

 

Sposób na „uparte” włosy

Włosy każdego z nas na pewnym etapie rośnięcia znacznie spowalniają w tym procesie. Z tego powodu jest nam czasem trudno uzyskać fryzurę, o jakiej aktualnie marzymy. Czasem uzyskanie bardzo długich włosów jest wręcz dla niektórych osób niemożliwe w naturalny sposób, ale da się osiągnąć to wizualnie, za pomocą doczepianych pasm. Mamy przy tym ogromne pole do popisu – możemy wybrać swój naturalny kolor, jak i zupełnie inny, a przede wszystkim nie musimy martwić się, że w jakikolwiek sposób zniszczymy włosy. Jeżeli tylko będziemy korzystać z doczepianych pasemek w odpowiedni sposób, zyskamy piękną fryzurę bez ryzyka uszkodzeń.

 

Dowolny kolor na zawołanie i bez ryzyka

Szczególnie w lato wielu z nas ma tendencję do zmieniania swojego wyglądu na nieco frywolny, a czasem całkiem szalony sposób. Jeżeli zawsze chcieliśmy mieć niebieskie, zielone czy intensywnie różowe włosy, ale boimy się farbowania na nietypowy kolor – lub jest ono niemożliwe ze względu np. na ciemną bazę naszych naturalnych włosów – możemy wypróbować, jak to jest bez wizyty u fryzjera. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie pasma kolorowych, doczepianych włosów, aby w pełni wpasować się w tegoroczne summer hair styles.

Doczepiane kolorowe włosy to nie tylko kwestia wizualna, ale także ochronna. Dzięki doczepom nie musimy testować farb na naszych własnych włosach i ryzykować ich zniszczenia. Więcej na ten temat dowiesz się pod adresem https://www.oxyextensions.pl/wlosy-clip-in.

 

Sposób na metamorfozę w zaledwie kilka chwil

Doczepiane włosy są proste w użyciu, bezpieczne i dają nam całkowitą wolność i swobodę w kwestii kreowania własnego wizerunku. W zaledwie kilka chwil możemy zmienić swój wygląd, adekwatnie do naszego samopoczucia czy sytuacji. Jednego dnia jesteśmy w stanie świetnie wyglądać na koncercie rockowym, a następnego możemy wybrać się na inne wydarzenie w zupełnie innej fryzurze. Dlatego właśnie warto zainteresować się takim sposobem na wydłużenie czy zmianę kolorów włosów – nie będzie nas to kosztować ani czasu na oczekiwanie, aż same urosną, ani ryzyka, że np. nie trafimy z kolorem farby.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link