Projekt Amputation

Projekt Amputation – powalająca sesja zdjęciowa!

Projekt Amputation zapewne znany Wam jest już doskonale. Nie tylko naszym Czytelnikom (więcej o projekcie poniżej), ale i wszystkim korzystającym z mediów społecznościowych (gdzie rozprzestrzenia się z siłą viralowego wodospadu), tym, którzy interesują się modą, fotografią, sztuką, stylem życia. Dziś mamy przyjemność przedstawić Wam powalającą sesję zdjęciową autorstwa Madam Miko.

Projekt Amputation: Projektant mody post-apokaliptycznej z Warszawy – Marcin Urzędowski oraz fotografka z Bydgoszczy – Madam Miko, połączyli siły, by stworzyć niekonwencjonalny projekt fotograficzny, skupiający się wokół ludzi po amputacjach. Efektem finalnym projektu AMPUTATION będzie kalendarz na rok 2020, przedstawiający dwunastu bajkowo ujętych post-apokaliptycznych wojowników życia! Kalendarzowi towarzyszyć będzie także foto-album, zawierający niepublikowane w kalendarzu kadry, oraz zdjęcia making-off, wraz z krótką historią każdego z naszych bohaterów. Nasz serwis ModaiJa ma przyjemność być jednym z patronów medialnych tego projektu!

Możecie okazać swoje wsparcie dla Projektu Amputation na stronie: https://polakpotrafi.pl/projekt/amputation-kalendarz-2020

Zobacz również:

Co to jest Projekt Amputation?

Wywiad z Marcinem Urzędowskim

foto: Madam Miko

Podziel się wiadomością:

Polecamy również