pachnące

Prezenty pachnące uwodzeniem

Atrakcyjność zamknięta w butelce

Jeśli korzystasz z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinieneś mieć coś jeszcze. Feromony Pheromax są nie tylko świetnym dodatkiem do zwykłych perfum, bo pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, ale wysyłają też sygnały o naszej gotowości seksualnej. Pheromax jest określany, jako produkt klasy Hi-tech – gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów na poziomie 0,035%. Zawieradwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon) oraz nowy, niedawno odkryty Androstadienon.

Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym, wzrasta spontaniczność, błyskotliwość, a także pewność siebie osoby go stosującej.

Dostępne na feromony.pl w cenie 269zł.

Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim

BTB for Man to zapach prawdziwego mężczyzny. BTB woman z kolei to woń uwodzicielskiej kobiety. Sześć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że otoczenie postrzega Cię, jako osobę stanowczą i dominującą.

Jak działa BTB?

BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt i zainteresowanie innych ludzi.

BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ponieważ BTB poprawia kontakt i otwiera otoczenie, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania partnera.

Dostępne na feromony.pl w cenie 183 zł.

Feromony The Edge Woman

The EDGE Woman to feromony oparte na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają osobowość osoby je stosującej. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Aplikując je określasz swoją pozycję w grupie, stajesz się dominująca, przebojowa i towarzyska, a przy tym nieporównywalnie śmielsza i pewna siebie.

Feromony The EDGE Woman wydobywają naturalne piękno kobiety, budząc pożądanie otaczających ją mężczyzn i zazdrość obserwujących kobiet. Związki te stosują osoby, które chcą:

  • podrywać i uwodzić

  • podkreślić swoją osobę

  • zwiększyć pewność siebie

  • dobrze się bawić

The EDGE Woman posiada delikatny, kwiatowy zapach. Wysokie stężenie – 2, 5mg feromonów w 25ml flakonie, to z kolei gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. The EDGE, obok naturalnego feromonu – Estratetraenolu, zawiera dodatkowo dwa silne, nieujawnione przez producenta związki, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.

Bardzo wydajny – 25ml flakon pozwala aż na 220 pełnych aplikacji – wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystamy z feromonów cztery dni w tygodniu. Dołączony atomizer umożliwia natomiast łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym momencie.

Cena: 126zł

Feromony The Edge Man

The EDGE Man to feromony oparte na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają osobowość osoby je stosującej. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Aplikując je określasz swoją pozycję w grupie, stajesz się dominujący, przebojowy i towarzyski, a przy tym nieporównywalnie śmielszy i pewny siebie. Związki te stosują osoby, które chcą:

  • podrywać i uwodzić

  • podkreślić swoją osobę

  • zwiększyć pewność siebie

  • dobrze się bawić

The EDGE Man posiada męski, czytelny i energetyczny zapach, łączący w sobie siłę i elegancję. Wysokie stężenie – 2, 5mg feromonów w 25ml flakonie, to z kolei gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. The EDGE Man, obok naturalnego męskiego feromonu – Androstenonu, zawiera dodatkowo dwa silne, nieujawnione przez producenta związki, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.

Bardzo wydajny – 25ml flakon pozwala aż na 160 pełnych aplikacji – wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystamy z feromonów cztery dni w tygodniu. Dołączony atomizer umożliwia natomiast łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym momencie.

Cena: 126zł

www.feromony.pl

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Podziel się wiadomością:

Polecamy również