Chiara ferragni Prezentownik wi teczny Intimissimi wed ug Chiary Ferragni

Prezentownik Świąteczny Intimissimi według Chiary Ferragni

Święta tuż tuż, a ich magię czuć już w w Intimissimi!  Z pomocą najbardziej znanej modowej influencerki i ambasadorki marki – Chiary Ferragni, ten tak bardzo wyczekiwany świąteczny czas wydaje się być jeszcze bliższy.

To czas, w którym każdy może marzyć – szczególnie teraz, dzięki specjalnemu projektowi przygotowanemu na najwspanialszą porę roku.

Nie wiesz, o czym marzyć? Przygotowania rozpoczęły się już na Intimissimi.com razem z Chiarą Ferragni w IntimissimiLand – wspaniałym przewodniku po prezentach świątecznych, w którym Chiara pomaga klientom w znalezieniu idealnego podarunku.

Wśród przyjaznej czerwieni strony internetowej obraz Chiary będzie działał jako przewodnik: filtrując produkty z listy życzeń według trzech parametrów: stylu podzielonego na kolekcję: Red Passion, bielizny nocnej i tej w kolorze czarnym. Konkretne wybory zasugerowane są właśnie przez ikonę stylu. Aby prezenty dotarły na czas, zamówienie należy zrobić do 18 grudnia oraz wybrać opcję odbioru: kurier lub dowolny sklep Intimissimi w całej Polsce. Zakres cenowy podzielony jest na trzy przedziały: do 70zł, 150zł i 220zł.

Kolekcja wzbogacona została o tradycyjne elementy w wersjach świątecznych, a kategorie takie jak Ponadczasowa czerń, Animal Prints i Glitter Mania są bezpośrednio poświęcone sylwestrowym stylizacjom.

W świątecznej kampanii oprócz Chiary Ferragni, będziemy mogli również zobaczyć Sarah Jessicę Parker.

ModaiJa poleca również:

Copy link