Prezentacja kolekcji letnich Top Secret Troll Drywash

Prezentacja kolekcji letnich Top Secret, Troll, Drywash

Spotkanie prezentujące kolekcje marek Top Secret Troll i Drywash odbyło się w modnej restauracji Lokal 14 w Warszawie. Letnie propozycje Top Secret dość wyraźnie podzielone są na bardziej miejską linię City i mniej formalny casual.

W obu nie zabrakło nowoczesnej interpretacji stylu marynistycznego z charakterystycznym łączeniem bieli i granatu oraz odniesień do obecnych na światowych wybiegach trendów florystycznych.

Hity damskiej kolekcji biały i garnitur, kobiece sukienki z linii coctail collection w koralowych i malinowych barwach , łączenia kwiatowych wzorów z paskami w nadrukach. Zwiewne pastelowe sukienki łączone z tkaninami i styl neo- safari to propozycje lato w mieście.

Mniej formalne ubrania z linii casual z dużą dawką dżinsu, grubych koronek na białych letnich bluzkach , swobodnych kolorowych spódnic nawiązują do stylu boho. Kolekcja ma też odniesienia do klimatu dalekich egzotycznych podróży, czy rajskiej dżungli .

Męskie kolekcje Top Secret są przekrojem wielu inspiracji- od letniej nowoczesnej klasyki po wakacyjny luz. Nurt marynistyczny przewija się w propozycjach Troll, kwiaty w linii Drywash.

Letnie propozycje ubrań i akcesoriów oglądali styliści, dziennikarze i wydawcy. Były też aktorki Agnieszka Sienkiewicz i Olga Kalicka.

Kolekcje zyskały uznanie za różnorodność i dopasowanie najnowszych trendów do potrzeb Polek.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również