Andżelika Piechowiak, Maria Niklińska

Prezentacja kolekcji Jesień-Zima 2015/2016 marki Pretty One. Ilona Ostrowska pojawiła się na salonach!

W jednym z warszawskich butików Pretty One przy ul. Chmielnej 23, odbyło się wyjątkowe spotkanie połączone z prezentacją najnowszej kolekcji na sezon Jesień-Zima 2015/2016. Wśród obecnych gwiazd, stylistów i dziennikarzy modowych zaskoczenie – Ilona Ostrowska pojawiła się na salonach!

Kampanię promującą kolekcję zrealizowano w podwarszawskim lesie na tle kubików z wizerunkiem Warszawy. Stolica bowiem jest motywem przewodnim najnowszej kolekcji Pretty One – to właśnie tutaj mieści się siedziba i cała produkcja marki. Kobieta Pretty One w nadchodzącym sezonie będzie nosić niezawodną klasykę, ale też wariacje na temat stylu boho. Świetnie skrojone płaszcze nadające paryskiego szyku będzie łączyła z wyrazistymi kolorami eleganckich sukienek i lekkimi koszulami w odważne, barokowe wzory.

„Czytam tę markę jako bardzo elegancką, ale odnajduję w niej też kobietę Warszawy. Na wieszakach nie znajdziemy tylko stricte biurowych kostiumów, ale przede wszystkim przebojowe ubrania, które można nosić na co dzień” – przyznała Ilona Ostrowska.

„Podczas dzisiejszej prezentacji wiele ubrań mnie kusiło. W ogóle nie czuję się kobietą o wizualnie eleganckim stylu, ale propozycje marki Pretty One wyjątkowo mnie urzekły. Warto mieć w szafie kilka pięknych koszul, które dodają kobiecie wyrafinowania” – dodała Grażyna Wolszczak.

Poza prezentacją kolekcji, można było także wziąć udział w spotkaniu z Katarzyną Kołczewską, autorką książki „Wbrew sobie”, która opowiedziała o swojej pasji pisania dla ambitnych kobiet. Dodatkowo, lekcji stylu zgromadzonym paniom udzielała Justyna Krawczyk – licencjonowana „style coach” i założycielka firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą.

W butiku Pretty One pojawiło się także kilka gwiazd, którym marka jest bliska, m.in. Grażyna Wolszczak, Andżelika Piechowiak, Maria Niklińska i Ilona Ostrowska, której pojawienie się na tego typu wydarzeniu bardzo zaskakuje. Ilona Ostrowska rzadko pojawia się na eventach a fakt, że zrobiła wyjątek dla marki Pretty One wzbudził nie lada podziw dla organizatorów wydarzenia.

„Pretty One to marka dla pewnych siebie kobiet, które w życiu idą po swoje. Na co dzień wolę ubierać się na sportowo, ale dziś nie mogłam przejść obojętnie obok pięknego czerwonego garnituru, który jest bardzo w moim stylu” – powiedziała Maria Niklińska.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również