Prezentacja kolekcji biżuterii

Prezentacja kolekcji biżuterii Mokobelle Wiosna/Lato 2014

24 marca w restauracji Der Elefant odbyła się prezentacja biżuterii marki Mokobelle, kolekcja wiosna-lato 2014.

W najnowszej kolekcji dominują trzy podstawowe gamy kolorystyczne – pierwsza to pastele, czyli delikatne odcienie mięty, pudrowe róże, złamane biele oraz gołębie szarości połączone ze srebrem lub złotem. Drugą gamę stanowią intensywne odcienie turkusów, lazurów oraz czystej bieli głównie w towarzystwie złota.

I wreszcie trzecia paleta wiosenno-letnich propozycji, to soczyste burgundy, granaty, zgaszone róże i zielenie. Mokobelle proponuje tradycyjnie sety (zestawy) bransoletek z kamieni półszlachetnych, pereł naturalnych oraz srebra (również pozłacanego), jak również szeroki wybór naszyjników, które w tym sezonie można, a nawet trzeba nosić po kilka na raz. Nowością są delikatne łańcuszki z 14 karatowego złota oraz perłowe naszyjniki w charakterystycznym dla marki stylu boho.

Kolekcje dostępne w salonach Mokobelle przy ul. Mokotowskiej oraz Atrium Promenada w Warszawie, Concept store Together w CH Silesia w Katowicach, Louve w Galerii Rzeszów, jak również w sklepie online na www.mokobelle.pl.

[nggallery id=5420]
[nggallery id=5421]
[nggallery id=5422]

Mokobelle – marka stworzona w 2010 przez Martę Skłodowską i Magdalenę Augustyniak, które połączyła miłość do mody, nowoczesnego i stylowego designu oraz pragnienie stworzenia niepowtarzalnej kolekcji biżuterii odpowiadającej potrzebom nowoczesnych oraz świadomych swojej wyjątkowości kobiet.
Biżuteria jest projektowana grupę młodych Polskich artystów jubilerów. Możliwość jej modyfikacji według życzeń klientów oraz wysoka jakość ręcznego wykonania przełożyły się na sukces rynkowy marki.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również