Dorota Gardias Natalia Siwiec

Press Day Caprice z udziałem gwiazd!

W warszawskiej Endorfinie odbył się Press Day z udziałem gwiazd marki obuwniczej Caprice, obecnej w Polsce od 1994 r. Na sezon Jesień-Zima 2015/2016 Caprice proponuje szeroki wybór modeli, od klasyki po nowoczesne linie.

Klientki mogą wybierać pośród botków na traktorze, balerinek ze zwierzęcymi motywami, czy nietypowych adidasów, które przyciągną uwagę zarówno młodych, jak i dojrzałych kobiet. Wszystkie modele wykonane są z naturalnej skóry – od klasycznej czerni, przez wszelkie odcienie szarości i brązu, aż po butelkową zieleń, granat, czy burgund.

Na evencie nie mogło zabraknąć ambasadorki marki Caprice, Doroty Gardias. “Kocham obuwie i niezmiernie się cieszę, że mogę być ambasadorką tak świetnej marki. Caprice to przede wszystkim niezawodna jakość, piękne wzory i bardzo dobre gatunkowo skóry, dlatego każdemu mogę polecać tę markę z czystym sumieniem” – przyznała Dorota Gardias.

“W ubiegłym roku jesienią brakowało kolorów na ulicach, dlatego wychodzimy temu naprzeciw i proponujemy niemalże całą gamę kolorystyczną butów na sezon jesienno-zimowy. Jeśli nasze buty zostaną przymierzone w sklepie, to są już prawie sprzedane, gdyż biorąc pod uwagę opinie naszych klientów, to jedne z najwygodniejszych butów na rynku” – powiedział Dariusz Żabiński, dyrektor Caprice Polska.

Press Day Caprice jak zwykle przyciągnął wiele gwiazd, które od lat kochają markę i zasilają rzesze stałych klientów. Pojawili się m.in. Monika Zamachowska, Ewa Gawryluk, Natalia Siwiec, Anna Korcz, Tomasz Jacyków, Anna Kerth, Justyna Sieńczyłło, czy Aleksandra Ciupa.

“Znam Caprice od lat i bardzo sobie chwalę buty tej marki. To jedna z niewielu firm, która produkuje obuwie, w którym kobiety mogą faktycznie chodzić, a nie tylko stanąć gdzieś na 5 minut, żeby dobrze wyglądać” – powiedziała Monika Zamachowska.

“Mam bzika na punkcie butów, ale przede wszystkim cenię sobie ich jakość, dlatego wspieram Caprice z całego serca, bo już na pierwszy rzut oka widać, że są to buty porządne, w których spokojnie przechodzić można kilka sezonów” – dodała Natalia Siwiec.

Zobaczcie naszą fotorelację z imprezy!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również