Poparzeni Kawą Trzy

Premiera teledysku “Wezmę cię” Poparzeni Kawą Trzy

Wczoraj odbyła się premiera najnowszego teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy do przeboju „Wezmę Cię”. Wystąpiła w nim m.in. Krystyna Tkacz w roli panny młodej- wampirzycy, Stefan Friedmann w roli księdza oraz Andżelika Piechowiak.

Produkcją zajęła się Agencja Produkcyjna Palma, której właścicielką jest właśnie Andżelika. A jej narzeczony, Rafał Olejniczak zadebiutował w roli
reżysera. Plan przygotowano w szkole Via Moda Industrial. Akcja teledysku rozgrywa się na weselu seniorów, w trakcie którego niczego nieświadomi goście padają kolejno ofiarami uroczej wampirzycy panny młodej. Piosenka ma wszelkie atuty by powtórzyć sukces poprzedniej “Byłaś dla mnie wszystkim” wciąż wysoko notowanej na listach przebojów. „Wezmę cię” na pewno wpada w ucho i zapewne stanie się hitem karnawału.

– Myślę, ze nasz hit jest i do tańca i do różańca i wszyscy niedługo będą go nucić po nosem. – mówi Wojtek Jagielski. Aktorka Andżelika Piechowiak, która od lat produkuje spektakle teatralne zadebiutowała jako producent teledysku – to dynamiczny utwór z dużą dawka poczucia humoru, taki tez jest teledysk. Produkcje telewizyjne są bardzo ekscytującym wyzwaniem, przy tym projekcie udało się zgromadzić świetnych profesjonalistów, tworzących z wyobraźnią i zaangażowaniem, za co jestem im niezmiernie wdzięczna. To dobry początek dla nowej dziedziny producenckiej działalności Palmy.

Zespół:
Roman Osica – wokal [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][2], saksofon [3]
Krzysztof Zasada – gitara [4], wokal [2]
Marian Hilla – saksofon tenorowy [5], wokal [2]
Wojciech Jagielski [6] – perkusja [7]
Mariusz Gierszewski – gitara basowa [8]
Krzysztof Tomaszewski – trąbka [9]
Jacek Kret – puzon [10]

Teksty- Rafał Bryndal[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również