Rozalia Mancewicz z siostrami

Fotorelacja z premiery kolekcji Sabriny Pilewicz „La donna è mobile” oraz prezentacji limitowanej edycji torebek SPxMartini

6 kwietnia w Warszawie odbyła się premiera drugiej odsłony kolekcji „La donna è mobile” Sabriny Pilewicz połączona z prezentacją limitowanej edycji torebek SPxMartini stworzonej we współpracy z Martini i Martini Racing.

Pilewicz znana dotąd wyłącznie z architektonicznego podejścia do projektowania stworzyła pierwszą w historii marki kolekcję miękkich toreb. Goście mieli okazję zobaczyć nowe modele torebek Sassari, Chia, Nuoro i Olbia w flagowym odcieniu czerwieni Martini Racing. To pierwsza kooperacja polskiej projektantki z włoskim zespołem racinowym Martini, który w swojej niemal pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracował z najznamienitszymi osobistościami z świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem i duetem Dolce & Gabbana. Inspiracją kolekcji była miłość do adrenaliny, prędkości i rywalizacji.

Na wydarzeniu pojawili się: Weronika Książkiewicz, Aleksandra Szwed, Kamila Szczawińska, Monika Mrozowska, Izabella Łukomska-Pyżalska, Paulina Drażba, Dorota Czaja, Karolina Malinowska, Rebellook, Anna Jurksztowicz, Charlize Mystery, Lara Gessler, Milena Rostowska-Galant, Rozalia Mancewicz z siostrami, Ciocia i Wujaszek Liestyle, Maciej Sieradzki.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również