team Under Armour!

Poznaj polski team Under Armour! Natalia Gacka – Dressler, Julia Maciuszek i inni!

Nowa kolekcja Under Armour na sezon jesień/zima 2018 motywuje do jeszcze bardziej intensywnego treningu i przełamywania swoich barier. Marka stawia na świetnej jakości tkaniny oraz nowoczesne technologie, które idąc z duchem czasu, wspierają sportowców podczas treningów. 

Under Armour jest znane na całym świecie a wśród jej ambasadorów odnajdziemy wiele ciekawych osobowości, które przygodę ze sportem traktują jako swoje najważniejsze życiowe wyzwanie, dzięki któremu motywują innych do działania. Dwayne JohnsonAnthony Joshua czy Jessie Graff to tylko część teamu Under Armour. Do tej grupy należą również: Natalia Gacka – DresslerJulia MaciuszekAlan Andersz oraz Adam Niedźwiedź. Każdy z nich to inna historia, w której sport jest ważnym elementem.

Natalia Gacka – Dressler, Mistrzyni Świata Fitness, trenerka i dietetyczka, znająca możliwości ciała jak mało kto. Mocny trening łączy z odpowiednią dietą dla jeszcze lepszych osiągnięć sportowych. Każdą sesję treningową odbywa z pełnym zaangażowaniem i wielką świadomością. Jednym z głównych motywatorów trenerki jest od pewnego czasu jej synek. Mimo nieprzespanych nocy minimum trzy razy w tygodniu organizuje czas i energię aby odbyć trening. Na co dzień pomaga ludziom poprawić komfort życia poprzez regularną aktywność fizyczną i właściwe nawyki żywieniowe.

Julia Maciuszek mimo młodego wieku od lat uprawia akrobatykę powietrzną i sportową. Dojście do dzisiejszej formy, kosztowało ją wiele wyrzeczeń. Siła charakteru oraz talent sprawiły, iż świetnie odnajduje się w teamie Under Armour. Od dziesiątego roku życia trenowała karate, tańczyła i pływała. Największą motywacją Julii jest dążenie do wyznaczonych celów. Codziennie walczy i pokonuje własne słabości. Sport kształtuje jej charakter, sprawia, że poznaje swoją wartość i wie, na co ją stać.

Alan Andersz to aktor młodego pokolenia, znany z wielu ról telewizyjnych i teatralnych. Mimo artystycznego zacięcia sport jest jego wiernym towarzyszem od najmłodszych lat. Zaczynał od akrobatyki sportowej dziś to głównie crossfit, sporty ekstremalne oraz boks. Wysiłek fizyczny to dla niego głównie sposób na uspokojenie i wyciszenie. Uwielbia mierzyć się z samym sobą i przełamywać swoje słabości. Wie, że wysportowane ciało jest sprzymierzeńcem w każdej dziedzinie życia. Każdy trening to dodatkowa energia do działania.

Adam Niedźwiedź jest profesjonalnym zawodnikiem MMA oraz zdobywcą brązowego pasa w brazylijskim jiu jitsu. Sport zaszczepili mu rodzice, od najmłodszych lat prowadzając go na treningi piłki nożnej. Motywuje się powtarzając sobie jak mantrę zdanie: jak czegoś chcemy, to szukamy sposobu, jeśli nie chcemy – powodu.

Co połączyło Under Armour z Natalią, Julią, Alanem i Adamem ? Sportowcy i marka wyznają podobne wartości: są zdeterminowani i nie boją się walczyć z przeciwnościami, dlatego właśnie świetnie się dopełniają.

Under Armour, specjalnie z myślą o kobietach, stworzyło linię Vanish, gdzie sportowy strój wzbogacony został o elementy, które prędzej znajdziemy na światowych wybiegach niż na siłowni. Metaliczne akcenty, kolory utrzymane w najnowszych trendach i laserowe cięcia. Piękny, designerski i podkreślający sylwetkę strój doskonale motywuje do ćwiczeń. Seamless to z kolei propozycja dla mężczyzn – także i te ubrania są laserowo cięte, a do tego tkanina zapobiega otarciom i ma dodatkową wentylację.

Nowością od marki Under Armour jest kolekcja MOVE USTOPPABLE dzięki, której sportowe ubrania świetnie sprawdzą się w miejskich stylizacjach. Linia nacechowana jest modnymi akcentami. Ceglany kolor, piankowa faktura czy klasyczny krój bomberki to must have tego sezonu!

Zobaczcie zdjęcia z kampanii!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również