pierścionków zaręczynowych

Poznaj najpopularniejsze kształty pierścionków zaręczynowych!

Szukasz wyjątkowego pierścionka zaręczynowego? Chcesz, aby był niepowtarzalny? Sprawdź jaką biżuterię kochają kobiety!

Zaręczyny to przełomowy moment w życiu pary. Mężczyźni dwoją się i troją, aby ich wybranka była właścicielką naprawdę jedynego w swoim rodzaju pierścionka. Wyboru nie ułatwiają liczne piękne modele, które można kupić nawet w sklepach internetowych. Na co się zdecydować, który będzie najlepszy? Poznaj najpopularniejsze kształty pierścionków zaręczynowych!

Pierścionek zaręczynowy z układem typu halo

Jeśli Twoja wybranka jest zwolenniczką szykownego i bogatego stylu to pierścionek zaręczynowy z układem typu halo z pewnością ją oczaruje. Jak wygląda? Najczęściej posiada kwadratowe lub okrągłe oczko, które otoczone jest malutkimi kamieniami. Mogą to być klasyczne diamenty lub nieco tańsze, ale równie efektowne cyrkonie. Jeśli szukasz czegoś naprawdę unikatowego to dobrym wyborem będzie np. pierścionek z białego złota, którego topazowe oczko przypomina błękit nieba. Żadna kobieta się mu nie oprze. Wśród wielu modeli występują także takie, których centralny kamień szlachetny (szmaragd, rubin lub szafir) otoczony jest pojedynczym rzędem diamentów lub też takie których brylantowe oczko otaczają dwa lub nawet trzy rzędy malutkich diamencików.

pierścionków zaręczynowych

Złoty pierścionek z katedralnym układem

Ponadczasowy i subtelny a zarazem przykuwający uwagę – taki właśnie jest złoty pierścionek z katedralnym układem. Najczęściej spotkać możemy modele ze szlifem princess – diament przybiera wtedy kwadratowy kształt. Z kolei brylantowy szlif pozwala uzyskać okrągły kształt oczka a modele tzw. poduszki posiadają zaokrąglone rogi. Ten typ pierścionka z pewnością docenią miłośniczki klasycznego stylu. W zależności od upodobań można zdecydować się na zakup pierścionka z tradycyjnego żółtego złota lub wybrać ten, z ostatnio bardzo modnego białego złota.

Złoty pierścionek z trzema kamieniami

Złoty pierścionek z trzema kamieniami jest bardzo oryginalnym pomysłem na zaręczyny. Najczęściej posiada jeden okrągły kamień, który otoczony jest pasującymi do siebie innymi kamieniami, które mogą przybierać także okrągły lub podłużny kształt. Modele z rubinowy lub szafirowym oczkiem potrafią świetnie urozmaicić różne stylizacje.

pierścionków zaręczynowych

Kształt pierścionka potrafi pięknie wydobyć i podkreślić piękno zarówno klasycznych diamentów jak i innych kamieni szlachetnych. Spośród wielu modeli z pewnością znajdzie się taki, który skradnie serce Twojej ukochanej kobiecie.

Artykuł powstał przy współpracy z https://www.e-azur.pl/

Podziel się wiadomością:

Polecamy również