C55P FA19 oilshineprimer 01 Postaw kropk nad 8222 i 8221 i zadbaj o pi kno swojej twarzy ze Smashbox

Postaw kropkę nad „i” i zadbaj o piękno swojej twarzy ze *Smashbox

OIL & SHINE CONTROL

Baza umożliwia przekształcenie skóry w nieskazitelne płótno pod dzieło sztuki, jakim jest dobrze wykonany makijaż. Uwalniana w czasie technologia zawarta w Oil & Shine Control Primer zapobiega nadmiernej produkcji łoju oraz nadmiernemu nabłyszczeniu w ciągu dnia zapewniając skórze świetny wygląd przez dłuższy okres czasu.”

– Lori Taylor-Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist

IDEA: 12-godzinna kontrola poziomu nabłyszczenia!

CO TO JEST?: Zmieniająca swą konsystencję z żelu na puder baza otula twarz niczym mgiełka i matuje ją niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nasycona prozdrowotnymi składnikami tj. oczar, kwas salicylowy i cynk, przyjazna porom formuła obejmuje uwalnianą w czasie technologię, która współpracuje z Twoją skórą regulując poziom produkcji sebum i nabłyszczenia przez całe 12 godzin. Beztłuszczowa, lekka baza pomaga w aplikacji i noszeniu makijażu – pozostawiając skórę z jedwabistym wykończeniem stworzonym do zdjęć. Produkt idealny dla cery mieszanej/tłustej.

KOSZT: 165 zł/30 ml

STOSOWANIE: Nakładaj na oczyszczoną i nawilżoną skórę. Stosuj samodzielnie lub z kosmetykami do makijażu dla przedłużenia efektu zmatowienia.

PHOTO FINISH SETTING SPRAY WEIGHTLESS

Na planie zdjęciowym, najczęściej podczas długotrwałych sesji, rozpylam spray utrwalający po każdym nałożeniu makijażu dla utrwalenia efektu. Stosuję go w połączeniu z bazą Original Photo Finish Smooth & Blur dla przygotowania skóry i dopełniam stylizacji przy pomocy Photo Finish Fresh Setting Power.”

– Lori Taylor-Davis, Smashbox Global Pro Lead Artist

IDEA: Postaw kropkę nad i!

CO TO JEST?: Wysokoefektywny spray utrwalający zapobiega rozmazywaniu się makijażu sprawiając, że pozostaje on tam, gdzie powinien być, czyli na twarzy. Jego formuła przeciwdziała odpadaniu, łuszczeniu się i ścieraniu kosmetyków i poprawia komfort ich noszenia na całe 16 godzin – od rana do wieczora. Nieklejący się, beztłuszczowy, lekki produkt pozostawia skórę nawilżoną i z poczuciem komfortu przez cały dzień. Został przetestowany dermatologicznie i jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

PORADA PROFESJONALISTY: Dla utrwalenia makijażu rozpyl spray pomiędzy jego poszczególnymi etapami.

KOSZT: 149 zł/116 ml

STOSOWANIE: Dokładnie potrząśnij. Po nałożeniu makijażu rozpyl mgiełkę trzymając ją w odległości 20 – 25 cm od twarzy. Unikaj kontaktu z oczami.

*Smashbox w perfumeriach Sephora

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link