Posłanka Anna Grodzka

Posłanka Anna Grodzka i Nicolas Prusinski

Posłanka Anna Grodzka, która walczy o prawa dla transseksualistów spotkała się Nicolasem Prusinskim. Trener personalny jeszcze 10 lat temu był kobietą, a dziś jest znany w Niemczech i w Polsce, gdzie ćwiczy z osobami z polityki i show-biznesu.

Anna Grodzka wypatrzyła go w jednym z programów i od razu skontaktowała się z nim. Spotkali się w Fundacji Trans –fuzja, gdzie zaproszono też inne osoby, które przechodzą przemianę płci. Nicolas opowiadał o swoim życiu ale i przeprowadził kurs samoobrony.

Anna Grodzka chętnie poznała kilka sztuczek jak wybronić się przed agresywnymi osobami. Nicolas zapowiadał, że regularnie będzie spotykał się z podopiecznymi fundacji.

Czyżby namówił panią posłankę na regularne treningi? Czas pokaże.

 

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również