PakameraPL Planneo zawieszka wielkanoc 60pln 1 Pomys y na dekoracje wielkanocne

Pomysły na dekoracje wielkanocne

Czy macie już jakieś pomysły na dekoracje wielkanocne? Ze względu na pandemię i obowiązkowe kwarantanny zapewne w tym roku nie będą tak hucznie, radośnie i tłumnie obchodzone, ale tym bardziej warto zadbać o odpowiedni, świąteczny i wiosenny klimat w naszym domu.

Kwiaty połączone z wikliną, wydmuszki, kolorowe grafiki to powiew wiosennego klimatu w każdym wnętrzu. Jeżeli nie jesteś sama w stanie zrobić wielkanocnych dekoracji, czas najwyższy pomyśleć o ich zakupie. Na szczęście, można to zrobić bez wychodzenia z domu.

Podstawa to wianki. Wielkanocny wianek pięknie prezentuje się na drzwiach, niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu, czy w bloku. W ofercie pakamera.pl znajdziecie wianki tworzone przez polskich projektantów. Na pewno znajdziesz tam również odpowiednie dekoracje na świąteczny stół, które będą stanowić dopełnienie wiosenno-świątecznego wystroju.

Dekoracje  wielkanocne mogą być także doskonałym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Możecie podarować je mamie lub teściowej, siostrze albo przyjaciołom, a na pewno wywołają zachwyt i uśmiech na twarzy bliskiej Wam osoby.

Prezentowane poniżej – wybrane – ozdoby od polskich projektantów znajdziecie na platformie pakamera.pl.

Mamy nadzieję, że pomimo ciężkich czasów wszyscy sprawimy sobie naprawdę piękne święta!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link