Oh!Zuza

Polska marka loungewear: Oh!Zuza

Oh!Zuza to polski brand modowy. Prezentuje kolekcje dedykowane kobietom, które inspirują siebie wzajemnie i kochają swoje nieidealne ciała.

Idea: Ekscytacja, namiętność i prowokacyjny urok – marka Oh! Zuza na nowo definiuje kobiecą zmysłowość.  ,,Oh! Zuza to nowoczesne, pełne spontaniczności i sensualnego wdzięku projekty. Dedykowane kobietom, które nie boją mówić się o sobie, inspirują siebie wzajemnie i kochają swoje nieidealne ciała.’’ – komentuje Katarzyna Pastwa, założycielka brandu.

Projekty Oh!Zuza to sezonowe kolekcje powstające w duchu slow fashion. Pracują nad nimi artyści z łódzkiej ASP. Wykorzystywane tkaniny są sprowadzane z Włoch, Francji i Niemiec oraz z zaufanych polskich dziewiarni. Projekty Oh!Zuza są estetycznie wykonane, super miękkie w dotyku. Często wyposażone w sensualne koronki, pęki różnobarwnych kwiatów, niekiedy kusząco eksponujące biust, plecy czy nogi.

Dostępność Oh! Zuza uwodzi kobiety na całym świecie. Wdzięcznie przedostaje się na rynki krajów amerykańskich, australijskich, fińskich czy RPA. Jest dostępna łącznie w 25 państwach.

Oh!Zuza

www: https://ohzuza.com/

FB: https://www.facebook.com/ohzuzastore/

IG: https://www.instagram.com/ohzuza_official/

Podziel się wiadomością:

Polecamy również