Image 29 08 19 08 16 Polscy projektanci zaprezentuj najnowsze trendy w Warszawie

Polscy projektanci zaprezentują najnowsze trendy w Warszawie!

Organizatorzy Overview, zdradzają już kogo zobaczymy na Mysiej 3 w Warszawie już 28 września.

Angelika Józefczyk, projektantka kolejny raz zaprezentuje swoje nowości podczas Overview. Jej pr​ojekty kierowane są do konkretnej grupy kobiet lubiących eksperymentować z kolorem i fakturą. Na Overview obecna będzie też REINKREACJA. Marka zbudowała swoją popularność przez minimalistyczne i awangardowe kroje pasujące do każdej sylwetki. W kolekcji nie zabraknie konsekwentnie wykorzystywanej, ponadczasowej czerni. Na wybiegu pojawi się też kolekcja Karoliny Tokarskiej. Studentka łódzkiej Akademii Sztuki Pięknych zaprezentuje elegancką i wyjątkową w swojej formie linię bielizny.

Haft, nić, faktura, tkanina, kolor, to właśnie one według Marzeny Kowalskiej projektantki marki s:HEirt tworzą oryginalną całość. Jesienna kolekcja Marzeny Kowalskiej również będzie miała premierę na Mysiej 3.

Impreza składa się z dwóch głównych elementów oprócz pokazów mody goście będą mogli odwiedzić ATELIER z showroomami wyselekcjonowanych marek. Na zakupy będzie można wybrać się już od godziny 11. Natomiast podczas wieczornych pokazów zaprezentowanych będzie 9 kolekcji najlepszych projektantów.

W strefie Atelier pojawi się też m.in. kobieca i niepowtarzalna biżuteria Luena oraz założona przez młodego, zdolnego projektanta Stanisława Serafina marka muszek MUCHAMA.

Dla gości planowane są też dodatkowe atrakcje, które poznamy niebawem. Dlatego warto już dziś zapisać w kalendarzu datę 28 września. Do zobaczenia na III piętrze Mysiej 3 w Warszawie!

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link