Polish Fashion Anatomy

Polish Fashion Anatomy już wkrótce! Zapraszamy!

W dniach 13-15 września 2019 w Krakowie będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie Polish Fashion Anatomy odbywające się pod Patronatem Honorowej Konsul Republiki Francji Pani Anny Krasuskiej Terrillon.
Fashion Anatomy to cykl wielu wydarzeń, które odbywają się w różnych przestrzeniach Krakowa. Głównym miejscem jest Hotel Wolski i Zamek w Przegorzałach, tam odbędą się główne Gale. Gala Półfinałowa Mister Polski, oraz Gala Fashion Anatomy.
W przestrzeniach Hotelu Wolskiego oraz w Audytorium odbędą się warsztaty, spotkania Master Class prowadzone przez Ilonę Kanclerz, oraz konsultacje. Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny. Bilety, akredytacje i zaproszenia obowiązują tylko Gale i After Party.
Na Zamku w Przegorzałach w dniu 15 września będzie miało miejsce spotkanie autorskie z pisarką i profesorem historii sztuki Irmą Koziną, która do świata literatury modowej dołożyła cenne klejnoty w postaci „Historii Mody”, „Polski Design”, „Art Deco”, czy „Od Krynoliny do Mini”.
Tego samego dnia publiczność będzie mogła bezpłatnie odwiedzić strefę showroom finałowych Projektantów, którzy powalczą tego dnia w konkursie głównym, walcząc o możliwość zaprezentowania swojej kolekcji podczas przyszłorocznego Paris Fashion Week.
Pokazy, wernisaż, strefa showroom, warsztaty, konsultacje, metamorfozy. To wszystko i więcej tworzy Polish Fashion Anatomy.
Na pewno najatrakcyjniejszymi dla widzów będą dwie Gale. Wspomniana wcześniej Gala Półfinałowa Mister Polski, którą poprowadzi Kamila Świerc – Miss Polski 2017 i tegoroczna reprezentantka Polski w konkursie międzynarodowym Miss Supranational, oraz Gala Fashion Anatomy, której gospodarzami będą znana aktorka filmowa i teatralna – Agnieszka Korzeniowska, oraz producent główny Fashion Anatomy Hubert Centkowski. Wśród Gości Gal znajdą się znani Artyści, Dziennikarze, Osobowości mody.
Podziel się wiadomością:

Polecamy również