Polish beauty

#Polish beauty. Przewodnik piękna dla Polek już w październiku!

#Polish beauty. Przewodnik piękna dla Polek

Premiera 16 października 2019

Marta Krupińska

Czy oleje są dobre dla tłustej cery?

Dlaczego tonik jest lepszy niż serum?

Komu najbardziej zagraża smog?

Jak dbać o siebie w duchu eko i nie zwariować?

Razem z najlepszymi ekspertkami do spraw urody w Polsce Marta Krupińska wzięła pod lupę najbardziej popularne praktyki pielęgnacyjne i „cudowne składniki” z różnych stron świata.

Przeprowadziła śledztwo, na ile sprawdzają się one na polskim gruncie.

Autorka podpowiada czytelniczkom, co powinno się znaleźć w ich kosmetyczkach, a z czego mogą bez wyrzutów sumienia zrezygnować.

Zdradza, jak w dziesięć minut zrobić make-up no make-up, który podkreśli naturalne atuty, bez teatralnych sztucznych rzęs, tipsów i hebanowej opalenizny rodem z solarium.

Z tej książki panie dowiedzą się, jak świadomie kupować kosmetyki i na co zwracać uwagę w ich składzie, jednocześnie nie szkodząc środowisku.

Poznają też patenty na zdrowie i urodę Polek, dla których kosmetyki to praca i pasja jednocześnie.

Myślałam, że o pielęgnacji wiem już wszystko… a jednak!!! Marta niesamowicie rzetelnie podeszła do sprawy! Stworzyła książkę, a raczej podręcznik dla każdej z nas. Polecam zarówno młodym dziewczynom, jak i dojrzałym kobietom. Dbajmy o siebie świadomie!

Zofia Zborowska-Wrona

Marta Krupińska – Szefowa działu urody „ELLE” i „ELLE MAN”. Wcześniej pisała między innymi dla „Wysokich Obcasów” i „Viva! Moda”. Testuje dziesiątki kosmetyków, a znajomi żartują, że jej mieszkanie zmieniło się w drogerię. Chciałaby być kosmetyczną minimalistką, ale chyba uda jej się to dopiero w następnym wcieleniu. Do napisania książki o pielęgnacji dla Polek zainspirowały ją rozmowy przy kawie z koleżankami i liczne wywiady z lekarzami, makijażystami i innymi ekspertami z branży beauty.

Polish beauty

Podziel się wiadomością:

Polecamy również