102 Niewadzi Karolina P fina konkursu Wielkopolska Miss 2017

Półfinał konkursu Wielkopolska Miss 2017!

Już w najbliższą sobotę, 4 marca o godzinie 19:00 w ekskluzywnym klubie Pacha Poznań (Paderewskiego 10) odbędzie się półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolski Miss Nastolatek 2017. Jest to jedyny i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w naszym województwie.
 
Spośród 108 kandydatek jury tego wieczoru wyłoni 30 finalistek ubiegających się o tytuł Wielkopolskiej Miss 2017 oraz 10 finalistek, które będą rywalizować o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2017.
 
Jakie są nasze półfinalistki? Nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, znające języki obce i mające ciekawe pasje. Marzą o koronie, sławie i sukcesie! Z takich DZIEWCZYN Wielkopolska może być dumna! Czy któraś z nich zostanie najpiękniejszą Polką, a może będzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych konkursach? Czas pokaże.
 
Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss, Wielkopolska Miss Nastolatek oraz Wielkopolski Mister 2017 odbędzie się 20 maja 2017 roku w sali Konferencyjno – Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego, Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu!
 
Nagrodami głównymi podczas tegorocznej edycji konkurs są:
– samochód osobowy
– skuter miejski
– wyjazd na festiwal filmowy do Cannes
– wyjazd na 90. jubileuszową galę rozdania nagród filmowych OSCARY 2018
 
Zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe wydarzenia.

Patronat medialny ModaiJa

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link