ChiodoPRO

Pokaż swoje paznokcie w kolorach wiosny od ChiodoPRO i wygraj zestaw sygnowany przez Edytę Górniak!

Piękne, zadbane dłonie z wyszukaną stylizacją paznokci w najmodniejszych, wyrafinowanych kolorach nude, to gwarancja niepowtarzalnego poczucia wyjątkowej elegancji. Popularna marka ChiodoPRO przedstawia unikalną paletę barw najwyższej jakości lakierów hybrydowych – Luxury French sygnowanych przez ikonę stylu Edytę Górniak.

Kolekcja Luxury French to szeroka gama eleganckich barw nude, skierowana do nowoczesnych kobiet z klasą i pasująca do każdej okazji. Znajdziemy w niej zarówno zainspirowane słonecznymi Włochami południowe kolory: Sun In Toscany, Italian Morning czy Desert Sand, nasycone barwy na szaloną imprezę: Bloomig Flower, Love Fashion i Cinnamon Dessert, jak i spokojne, delikatne i romantyczne róże oraz beże: Magnolia, White Chocolate i Jasmine Day. Jedno jest pewne, odcienie nude to jedne z najbardziej uniwersalnych i korzystnych barw dla kobiet w każdym wieku.

– Współczesnym kobietom ogromnie trudno jest znaleźć czas dla siebie. Szczególnie mamom, które planując coś dla siebie, zawsze robią to z wyrzutami sumienia, że to czas odebrany dziecku. To prawda, ale prawdą jest także, że kiedy dbamy o siebie, nasze samopoczucie niewiarygodnie się zmienia i wpływa na jakość naszego życia. Na podejmowane decyzje i na to, jak reagujemy na określone sytuacje. Kobieta musi czuć się kobieca i silna. Po prostu.
Dzięki nowoczesnym technologiom kosmetycznym oszczędzamy czas. Nie musimy, jak kiedyś nasze mamy czy babcie, odświeżać paznokci co trzy dni. Dziś możemy nawet przez trzy tygodnie wyróżniać się kolorami, które nie matowieją, nie ścierają się i pięknie eksponują dłonie, niezależnie od naszej codziennej aktywności. Zawsze cenię sobie jakość, elegancję i klasę. Z wielką radością pozostaję więc na kolejny rok w partnerstwie z tak wyśmienitą marką – podkreśla ambasadorka marki ChiodoPRO Edyta Górniak.

Lakier hybrydowy ChiodoPRO to przede wszystkim kolor. Wyrażamy przy jego pomocy swój styl i temperament. W przeciwieństwie do mocnych odcieni, brokatów i neonów, odcienie nude pasują do wszystkich kobiet. Sprawiają, że dłonie wyglądają na smuklejsze, bardziej kobiece i zadbane. Lakiery hybrydowe ChiodoPRO gwarantują intensywność barw, a dzięki odpowiedniej konsystencji niezwykłą łatwość aplikacji. Innowacyjna formuła zapewnia wyjątkową trwałość oraz niezmienną jakość stylizacji nawet do 21 dni!

Nowa paleta lakierów Luxury French od ChiodoPRO gwarancją elegancji na co dzień!

ChiodoPRO ChiodoPRO

ChiodoPRO to synonim wysokiej jakości prestiżowych produktów do manicureu i pedicure’u w przystępnych cenach. Marka kieruje się potrzebami klientów, opierając swoje kosmetyki na najnowszych trendach ze światowych wybiegów mody. Szeroka oferta ChiodoPRO, skierowana zarówno do klientek indywidualnych, jak i salonów kosmetycznych, obejmuje profesjonalne lakiery hybrydowe, żele do stylizacji paznokci, ozdoby, akcesoria oraz urządzenia lampy UV/LED.

KONKURS

Nagrody: 

1. nagroda: Zestaw ChiodoPRO (jak na zdjęciu)

2. nagroda: 2 x pakiet pielęgnacyjny od ChiodoPRO (krem do dłoni, oliwka do paznokci oraz kubek)

ChiodoPRO

Zdanie konkursowe: Wyślij nam jedno zdjęcie, na którym pokażesz swoją wiosenna stylizację w kolorach nude z ChiodoPRO.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie ChiodoPRO. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody w przypadku wygranej.

Na odpowiedzi  czekamy do 27. marca 2018 roku.

Nagrody otrzymają Autorki/Autorzy najciekawszych, najbardziej kreatywnych zdaniem Jury konkursowego, zgłoszeń.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić następujące zdjęcia i ich Autorki

  1. Nagroda

ChiodoPRO

Natalia, Wronki

2. Nagroda

ChiodoPRO

Joanna, Przemyśl

2. Nagroda

ChiodoPRO

Klaudia, Toruń

Podziel się wiadomością:

Polecamy również