TOP MODEL UK

Pokaz polskiej projektantki w TOP MODEL UK

TOP MODEL UK jest najbardziej popularnym konkursem modelingowym w Wielkiej Brytanii, także organizowanym na arenie międzynarodowej w ramach TOP MODEL WORLDWIDE.

W tym roku odbyła się 9.edycja konkursu, do którego eliminacje trwały od września do początku kwietnia. Międzynarodowy finał TOP MODEL WORLDWIDE 2014 odbył się w hotelu Hilton London Metropole 5 kwietnia 2014. Finalistki zostały wybrane przez zespół profesjonalistów z branży z kilku tysięcy zgłoszeń i rywalizowały o upragniony tytuł Top Model podczas finałowych pokazów mody oraz o szansę na karierę modelki. Top Model UK jest dla wielu z nich trampoliną do kariery.

Uczestniczki finałów poprzednich edycji chodziły na wybiegu w najlepszych pokazach podczas London Fashion Week. Laureatki otrzymują niesamowitą gamę możliwości zawodowych, od profesjonalnego szkolenia modelingowego po kampanie reklamowe i modowe kontrakty. Tytuł TOP MODEL UK 2014 zdobyła Maxine Sykes, zaś zwyciężczynią światowego TOP MODEL WORLDWIDE 2014 została Nirelda Andreka z południowej Afryki. Podczas finałowej gali modelka była ubrana w sukienkę z kolekcji EVY GRYGO.

Jak co roku, wydarzeniu towarzyszyła akcja charytatywna, podczas której poza indywidualnymi dotacjami, cały zysk z publicznego głosowania został przeznaczony na wsparcie Fundacji Children with Cancer UK.

Do współpracy przy pokazach TOP MODEL UK zostali zaproszeni projektanci z całego świata, a projektantką reprezentującą Polskę była EVA GRYGO, która zaprezentowała najnowszą kolekcję wiosna-lato 2014.

EVA GRYGO współpracuje z TOP MODEL UK od ponad 4 lat. Jej kolekcje wyróżniają proste i mocne sylwetki, oryginalne połączenia wysokiej jakości materiałów, nadające minimalistycznym fasonom unikatowego wyglądu.

 

EVA GRYGO TOP MODEL WORLDWIDE 2014 (1) EVA_GRYGO_worldwide winner Nirelda Andreka

TOP MODEL UK 2014 EVA GRYGO 1

TOP MODEL UK 2014 EVA GRYGO 2

Podziel się wiadomością:

Polecamy również