DZIECI DZIECIOM

Pokaz mody „DZIECI DZIECIOM” już 14. października!

Mali pacjenci warszawskich ośrodków onkologicznych w towarzystwie znanych i lubianych gwiazd sceny, kina, telewizji i muzyki zaprezentują na wybiegu najnowsze kolekcje firmy Endo i projekty Łukasza Jemioła. Fundacja Spełnionych Marzeń serdecznie zaprasza na wyjątkowy pokaz mody, który odbędzie się 14 października 2019 roku o godz. 19.00 w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie.

14 października w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie odbędzie się wyjątkowy pokaz najnowszych kolekcji firmy Endo oraz projektów Łukasza Jemioła, w którym wezmą udział mali modele – pacjenci w trakcie i po zakończonym leczeniu z klinik onkologicznych w Warszawie: Instytutu Matki i Dziecka oraz Szpitala Pediatrycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Modelom na wybiegu będą towarzyszyć znane i lubiane gwiazdy sceny, kina, telewizji, muzyki, między innymi: Beata Tadla, Karolina Pilarczyk, Gabi Drzewiecka, Anna Korcz, Sasha Strunin, Łukasz Jemioł, Szymon Majewski, Pascal Brodnicki i Conrado Moreno. Mali modele wystąpią w strojach przygotowanych przez firmę Endo, a towarzyszące im gwiazdy w bluzach zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła.

Pokaz mody „Dzieci Dzieciom” to wspaniały dowód na to, że chorobę nowotworową można pokonać. Wydarzenie jest nie tylko świętem dzieci, które wezmą w nim bezpośredni udział. Nasi modele to ambasadorowie wszystkich tych pacjentów onkologicznych, którzy nadal walczą z chorobą. Pokaz mody jest dowodem na to, że warto marzyć i mieć nadzieję – mówi Tomasz Osuch, prezes Fundacji Spełnionych Marzeń, inicjator projektu. – Dodatkowym celem pokazu „Dzieci dzieciom” jest podsumowanie tegorocznych projektów Fundacji Spełnionych Marzeń. Za nami wiele wydarzeń, których misją była walka ze stereotypowym postrzeganiem młodych pacjentów onkologicznych. W naszych działaniach, takich jak między innymi: Onko Liga, Harleyada Marzeń, pokaz mody odbywający się w ramach Cracow Fashion Square, wyjazd podopiecznych na Słowację oraz około 100 wydarzeń organizowanych bezpośrednio na oddziałach onkologicznych w całej Polsce, skupiamy się na wspieraniu rehabilitacji onkologicznej młodych pacjentów poprzez sport i rekreację oraz ich integracji ze zdrowymi rówieśnikami. Za nami rok niezwykle intensywnej pracy, ale… nie spoczywamy na laurach! Przed nami nowe inicjatywy – zapowiada Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Pokaz uświetni występ zespołu Electric Girls.

Zaproszenia na pokaz można zdobyć, biorąc udział w konkursach organizowanych na fanpage Fundacji na FB:

https://www.facebook.com/spelnionychmarzen/

Podziel się wiadomością:

Polecamy również