Pokaz kolekcji Moniki Sabat

Kolekcja jesień-zima 2012/13 Moniki Sabat utrzymana w stylu “szykowny glamour” ma przede wszystkim przyciągać uwagę elegancją i błyskiem.

Motywem przewodnim kolekcji są minimalistyczne i klasyczne formy pięknie kontrastujące z blaskiem zdobień. Znajdziemy tu takie dodatki i aplikacje jak cekiny, koronki, szerokie ściągacze, srebrne wykończenia i złote błyskotki dozowane z wielką ostrożnością i wyczuciem, które uwydatniają matowe i gładkie tkaniny. Wszystkie kreacje są bardzo wygodne i kobiece. Na szczególną uwagę zasługują szykowne, oversizowe płaszcze idealne dla kobiet, które lubią czuć swobodę.

Monika Sabat – Laureatka konkursu Lexus Fashion Awards w 2010 r. Podczas gali Lexus Fashion Night 6 w jej sukni wystąpiła Milla Jovovich. Projektantka została również wyróżniona nagrodą specjalną od magazynu “Viva Moda!”. Tworzy kolekcje odzieży na indywidualne zamówienia, współpracuje z czołowymi światowymi markami w zakresie projektowania odzieży reklamowej. Jej prace charakteryzuje nowoczesność i elegancja.

[nggallery id=3905]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również