20191002 113321 20191002 173248 Podr do Krainy Pi kna Artistry 8211 premiera maseczek do twarzy i linii kosmetyk w kolorowych

Podróż do Krainy Piękna Artistry – premiera maseczek do twarzy i linii kosmetyków kolorowych

Podróż do Krainy Piękna Artistry – pod takim hasłem odbyła się dzisiaj konferencja prasowa – mieliśmy przyjemność na niej gościć – podczas której odbyła się premiera spersonalizowanych maseczek do twarzy Artistry Signature Select oraz nowej linii kosmetyków kolorowych Artistry Studio.

Dziś, na gorąco, zaledwie zapowiedź nowości. Szczegółowo każdy z premierowych produktów opiszemy dla Was już jutro. Znajdziecie je na stronie głównej i w dziale KOSMETYKI.

MARKA ARTISTRY™ ROZWIJA OFERTĘ SPERSONALIZOWANYCH PRODUKTÓW PIELĘGNACYJNYCH O MASECZKI ARTISTRY SIGNATURE SELECT™

Kolekcja zmysłowych maseczek, bogatych w odżywcze fitoskładniki, pochodzące z farm Nutrilite™ dla widocznie piękniejszej skóry

Cera każdej kobiety jest zróżnicowana i dzieli się na różne strefy. Dlatego marzenie pań to maska idealnie odpowiadająca na indywidualne potrzeby skóry. Nowa kolekcja maseczek Artistry Signature Select™ to doskonałe rozwiązanie tych problemów. Eksperci do spraw pielęgnacji skóry Artistry™ przygotowali pięć niezwykle zmysłowych produktów, które można stosować na różne partie twarzy, w odpowiednio dobranej kombinacji, stanowiącej odpowiedź na konkretne potrzeby kobiety.

Każda z maseczek Artistry Signature Select™ zawiera pozyskiwane z farm Nutrilite™ fitoskładniki, w tym: wyciągi z granatu, czarnej porzeczki, cytrusa, białych nasion chia i zielonej herbaty. Maseczki różnią się od siebie nie tylko składem i przeznaczeniem, ale także zmysłowymi kolorami, różnorodnymi konsystencjami oraz niepowtarzalnymi zapachami. Maski te stanowią idealny sposób, by rozpieścić skórę w zaledwie 7 minut, a produkty Artistry Signature Select™ sprawiają, że takie doświadczenie staje się przyjemne, skuteczne i przygotowane z myślą o indywidualnych potrzebach każdej kobiety.

Każda z maseczek Artistry Signature Select™ oparta jest na jednym składniku głównym, pozyskiwanym z naszych własnych farm Nutrilite™. Nadają one skórze zachwycający wygląd, dzięki równoczesnemu złuszczaniu, oczyszczaniu i nawilżaniu cery. Jednocześnie ich zapachy, kolory i konsystencje intensywnie oddziałują na zmysły, co sprawia, że pielęgnacja staje się chwilą prawdziwej przyjemności i relaksu” – mówi Kelli Templeton, Global Beauty Brand Vice President.

W nowościach znajdziemy:

 • Maseczka nawilżająca Artistry Signature Select™ (zielona)
 • Maseczka rozjaśniająca Artistry Signature Select™ (biała)
 • Maseczka oczyszczająca Artistry Signature Select™ (żółta)
 • Maseczka ujędrniająca Artistry Signature Select™ (czerwona)
 • Maseczka wygładzająca Artistry Signature Select™ (fioletowa)

Maseczki Artistry Signature Select™ Masks będą sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sieci Przedsiębiorców Amway na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę Amway.com. 

JASNE I ODWAŻNE KOLORY BANGKOKU W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ARTISTRY STUDIO

Artistry Studio™ zabiera w szaloną podróż do Bangkoku
z kosmetykami inspirowanymi barwami i blaskiem
najczęściej odwiedzanego przez turystów miasta na świecie.

Artistry Studio™ żegna się z Paryżem i wsiada do rikszy tuk-tuk, by wyruszyć do Bangkoku – kolejnego przystanku na światowej trasie marki! Od tętniących życiem targów, po złote świątynie – to wszystko odnaleźć można w zapachach, konsystencjach i kolorach nowych, niezbędnych w kobiecej kosmetyczce produktów Artistry Studio™ Bangkok Edition. Powstały one z inspiracji egzotyczną kuchnią, odważną modą, pulsującym rytmem nocnego życia i jaskrawymi kwiatami Tajlandii. Dzięki pełnej palecie barw – od delikatnych i jasnych, po te intensywne i wyraziste – miłośniczki piękna na całym świecie mogą się zanurzyć w gorącej atmosferze Bangkoku, poczuć jego puls i doświadczyć kolejnej przygody z Artistry Studio™.

Produkty Artistry Studio™ Bangkok Edition

Artistry Studio™ Bangkok Edition to najnowsza kolekcja produktów do makijażu inspirowanych barwami, i blaskiem tajskiej stolicy. Świetlista paletka do makijażu, lśniące cienie oraz matowe kredki do ust i oczu pozwolą wykreować prawdziwą boginię o każdej porze dnia i nocy.

 • Baza pod tusz do rzęs
 • Wielofunkcyjna paletka do makijażu
 • Matowa pomadka w kredce 2 w 1
 • Kredka Kajal do oczu
 • Lśniące kremowe cienie do oczu
 • Lśniący żel do twarzy i ciała

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link