Pjotr Górski

Pjotr Górski, zwycięzca programu „Projektanci na start”: dla mnie Maciej Zień to mistrz marketingu

Marzenia Pjotra Górskiego o byciu cenionym projektantem już wkrótce mają szansę się spełnić. Dzięki zwycięstwu w programie „Projektanci na start” Górski zaprezentuje swoją kolekcję na Fashion Week Poland w Łodzi. Słów uznania pod jego adresem nie szczędził m.in. Maciej Zień. 

Dla Pjotra Górskiego niezwykle ważne były motywujące słowa obecnego na finale programu Macieja Zienia. Uznanie projektanta dodało mu sił i wiary w siebie, bo od lat Zień jest autorytetem Górskiego.

–  Maćka poznałem kilka ładnych lat temu, byłem gościem w Królikarni na jego 10-leciu. Myślę, że trzeba nauczyć się wielkiej pokory do tej osoby i patrzeć na niego przede wszystkim przez pryzmat tego, co osiąga. Dla mnie jest to mistrz marketingu, jest absolutnym geniuszem w tej kwestii i Zień jest w tym momencie marką, ogromną polską marką, z którą należy się liczyć i respektować. Dla mnie absolutnie zawsze będzie autorytetem – mówi agencji Newseria Lifestyle Pjotr Górski.

Zwycięzca programu „Projektanci na start” uświadomił sobie, jak wielki sukces odniósł, dopiero w momencie powitania, które urządziła mu rodzina po zwycięstwie.

– Cała rodzina mnie powitała czerwonym dywanem z krepiny, confetti, balonami, babcia trzymała transparenty Witaj Zwycięzco!. Dopiero wtedy chyba pozwoliłem sobie na to, żeby samemu powiedzieć o sobie, że jestem projektantem – wyznał Piotr Górski.

Obecnie zwycięzca programu „Projektanci na start” skupia się na tworzeniu kolekcji, którą dzięki wygranej zaprezentuje podczas najbliższej edycji Fashion Week w Łodzi. Nie zabraknie w niej czerni, którą Pjotr Górski uwielbia i z którą chce być kojarzony.

Kolekcja będzie utrzymana w stylu motocyklowym. Jak przekonuje Pjotr Górski, jego ubrania sprawdzą się w różnych stylizacjach.

– Myślę, że nawet, jeżeli potencjalnie klientka czy klient nie ubiera się w takim stylu, to mimo wszystko w lato, na wieczór, spokojnie do kwiecistej sukienki dziewczyna może założyć bikerową skórę – mówi Pjotr Górski.

Program „Projektanci na start”, który wyemitowała stacja FOX Life, był szansą dla młodych projektantów, których marzeniem jest zaistnieć na rynku modowym. W starciu najlepszy okazał się Pjotr Górski. Dzięki temu młody projektant zaprezentuje swoją kolekcję podczas 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, weźmie udział w 4-tygodniowym kursie w mediolańskim Istituto Europeo Di Design, a także otrzyma kontrakt ze sklepem Mostrami.pl oraz możliwość promocji na łamach magazynu „InStyle”.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również