Piotr Stokłosa

Piotr Stokłosa dla Gino Rossi

Wiosenno-letnia kolekcja marki Gino Rossi to stylowe połączenie klasyki i marynarskiego trendu. Ponadczasowe modele damskich i męskich butów zostały w wyjątkowy sposób wyeksponowane dzięki fotografiom znakomitego Piotra Stokłosy.

Lekko wzburzona woda przypominająca płynne srebro stanowi tło dla kolekcji butów Gino Rossi na wiosnę/lato 2014. W kolekcji pojawiają się eleganckie, nowoczesne szpilki w różnych wersjach kolorystycznych, skórzane sandały na drewnianym obcasie oraz męskie półbuty subtelnie nawiązują do marynarskiego trendu, który jest motywem przewodnim sesji.

Artystyczne zdjęcia Piotra Stokłosy, mieszkającego w Paryżu fotografa, doskonale podkreślają elegancję i klasę obuwia. Inspirując się tradycją historii sztuki i czerpiąc z możliwości, jakie daje technologia cyfrowa, tworzy on niezwykłe zdjęcia pełne nasyconych kolorów i awangardowych kompozycji. W zdjęciach najnowszej kolekcji Gino Rossi morski trend został delikatnie podkreślony poprzez węzły, wiosła czy żeglarskie linki, które pięknie komponują się z letnimi butami i taflą wody.

[nggallery id=5347]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również