Miłość pod bramą Stoczni Gdańskiej – na deskach teatralnych
19 grudnia odbyła się oficjalna próba otwarta musicalu ,, Nie ma Solidarności bez miłości”. Będzie to widowisko muzyczne opowiadające o miłości dwojga ludzi, która zrodziła się w czasie ogromnej kumulacji pozytywnych emocji w Stoczni Gdańskiej w latach 80-tych.