DSC 8305 Pi ciarze bokserom i nie tylko charytatywny kalendarz

„Pięściarze bokserom i nie tylko” – charytatywny kalendarz

„Pięściarze bokserom i nie tylko” to kampania społeczna organizowana przez agencję DEM’a Promotion Polska i najsłynniejszych polskich pięściarzy. Jej celem jest zwrócić uwagę na problem nieludzkiego traktowania psów w Polsce. To akcja, która edukuje Polaków jak NIE traktować zwierząt.

Akcja „Pięściarze bokserom i nie tylko” w nietypowy i wyrazisty sposób pokazuje jak brutalny potrafi być człowiek wobec zwierząt i zachęca, aby zdecydowanie przeciwstawiać się takim sytuacjom.
W kampanię „Pięściarze bokserom i nie tylko” zaangażowało się wielu znanych pięściarzy: Mateusz „Master” Masternak, Przemysław Saleta, Albert „Dragon” Sosnowski, Rafał „Wojownik” Jackiewicz, Paweł „Głaz” Głażewski, Krzysztof Kosedowski, Iwona Guzowska, Janusz Gortat, Łukasz „Angel” Maszczyk, Mariusz „Viking” Wach, Paweł Skrzecz i Izuagbe „Izu” Ugonoh. Zwieńczeniem kampanii jest kalendarz na 2014 rok ilustrowany dwunastoma scenami, w których sportowcy wcielają się w rolę dręczonych psów. W worku w wodzie, na wysypisku śmieci, na krótkim łańcuchu przy budzie – pięściarze z dużym poświęceniem pozowali do zdjęć.

DEM’a od zawsze angażowała się w kampanie społeczne; zorganizowaliśmy mecz na rzecz Filipa Zagończyka, zbieraliśmy pieniądze dla Beaty Jałochy na pikniku w Konstancinie, wspieramy także sport, pomagamy stowarzyszeniu ‘Orły Górskiego’, byliśmy sponsorem grupy bokserskiej KnockOut Promotions. Nigdy nie mogliśmy przejść obojętnie wobec krzywdy innych, ale wciąż to było za mało. Dzięki temu kalendarzowi i kampanii społecznej ‘Pięściarze bokserom i nie tylko’ mamy nadzieję pomóc wielu głodującym i potrzebującym zwierzętom – mówi prezes firmy Mirosław Milewski.

Akcja „Pięściarze bokserom i nie tylko” budzi szerokie zainteresowanie i sympatię. W kampanię zaangażowało się wiele znanych osób, którzy występują w roli ambasadorów akcji. Akcję oficjalnie popierają m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Krzysztof Cugowski, Szymon Kołecki, Ludwik Dorn, Andrzej Supron, Roman Kosecki, Tomasz Sokołowski, Ryszard Makowski, Katarzyna Pisarska, Maciej Polkowski, Andrzej Bobowski, Rafał Patyra i wielu innych.

Kalendarz będzie dostępny w sklepach zoologicznych Kakadu, na stronach Telekarma.pl, FitFight.pl, na portalu aukcyjnym Allegro.pl oraz innych. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup karmy dla rodzimych ośrodków opieki nad zwierzętami.

Więcej informacji o akcji i kalendarzu na: http://oczamififiego.blogspot.com/ oraz na https://www.facebook.com/piesciarzebokserom.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=5101] [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link