Projektanci na start

Pierwsza część „Szkoły stylu” w programie „Projektanci na start”

Finałowa ósemka uczestników programu „Projektanci na start” tym razem będzie musiała wykazać się nie tylko talentem, kreatywnością i umiejętnościami, ale też znajomością zasad łączenia kolorów. Widzowie powinni się przygotować na feerię barw i pełne emocji wypowiedzi uczestników, bo w pracowni nie będzie już tak… kolorowo. Który z projektantów najlepiej poradzi sobie z zadaniem? Dowiemy się już 4 grudnia o godz. 22.00.

W ostatnią środę widzowie musieli się pożegnać aż z czwórką uczestników programu „Projektanci na start”, którzy w opinii Łukasza Jemioła, jednego z najlepszych polskich twórców mody, najsłabiej zaprezentowali swoje umiejętności. Okazało się, że zaprojektowanie tak prostej części garderoby jak T-shirt, nie jest jednak łatwe. W najbliższym odcinku wracamy do pracowni w Centrum Promocji Mody, gdzie projektanci poznają nowych ekspertów. Tym razem brief na przygotowanie kreacji młodzi projektanci otrzymają od specjalistki od kolorów, która postawi przed nimi ambitne zadanie. Efekty ich pracy oceni pięcioosobowe jury. Poza stałym składem: Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski, w fotelu jurorskim zasiądzie ekspert odcinka oraz gościnnie pojawi się osoba, przed którą na baczność staje cały polski rynek modowy – Grażyna Olbrych, redaktor naczelna magazynu VU Mag, a wcześniej wieloletnia naczelna m. in. magazynu Glamour.

Ostatni odcinek wzbudził bardzo dużo emocji, ponieważ musieliśmy pożegnać aż czworo uczestników – Gavła Grzegórskiego, Jakuba Habra, Emilię Korycką i Olę Staniszewską. W najbliższą środę emocji będzie jednak jeszcze więcej. Zaczynamy „Szkołę stylu”, serię odcinków, w których młodzi projektanci będą otrzymywać zadania wymagające coraz większej kreatywności i talentu. Widziałam, jak pracują i mogę powiedzieć, że na pewno widzom podniesie się poziom adrenaliny. Rywalizacja z odcinka na odcinek będzie coraz ostrzejsza, a projekty coraz bardziej wyraziste i zaawansowane konstrukcyjnie. Fani polskiej mody z pewnością docenią też dobór gościnnych ekspertów w programie – Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Oprócz emocji związanych z tworzeniem jak najbardziej kolorowych projektów, Marcelina Zawadzka przydzieli krawcową do pomocy każdemu uczestnikowi. Dzięki temu projektanci będą mogli bardziej skupić się na pracy koncepcyjnej i konstrukcjach. Kto z nich najlepiej wykaże się umiejętnością łączenia kolorów? Dowiemy się już w najbliższą środę!

Widzów programu zapraszamy też do udziału w konkursie „Wybierz najlepszy T-shirt z Projektantów na start”, zorganizowanym na oficjalnym profilu programu na Facebooku facebook.com/ProjektanciNaStart. Do wygrania są bony o wartości 500 zł do zrealizowania w sklepie Mony Kinal, Mostrami.pl i gadżety stacji FOX Life. Wystarczy wybrać jeden spośród 12 T-shirtów, zaprojektowanych w odcinkach 4. i 5. przez finalistów programu i uzasadnić swoją decyzję. Konkurs potrwa do 11 grudnia.

Fot 1 Projektanci na start_odcinek 6

Fot 2 Projektanci na start_odcinek 6

Fot 3 Projektanci na start_odcinek 6

Fot 4 Projektanci na start_odcinek 6

6. odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 4 grudnia br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również