Edyta Herbus z Malgorzata Ekert

Piękne paznokcie hitem nie tylko wśród Gwiazd!

Shellac to jedna z największych innowacji kosmetycznych ostatnich lat. Dotarł do Polski ze Stanów Zjednoczonych i odkąd się pojawił w rodzimych salonach skradł serca wielu kobiet. Od początku 2010 r. w Polsce wykonano tą techniką ponad 2 700 000 zabiegów manicure i pedicure Shellac. Rok rocznie liczba Klientów wzrasta o 100%. Shellac kochają również celebrytki – Edyta Herbuś, Anna Mucha czy Aleksandra Kwaśniewska.

Nazwa Shellac, dla wielu brzmi znajomo. Niewielu jednak wie, ze stanowi rewolucyjne odkrycie na polu stylizacji paznokci. Produkt nakładany jest jak lakier ale ma dużo więcej zalet niż tradycyjny produkt. Pozostaje bez skazy nawet do dwóch tygodni. Po wykonanej stylizacji paznokcie są suche a zarazem dobrze nałożony nie niszczy naturalnej płytki paznokcia. W Polsce do końca 2012 roku dostępne będą aż 42 kolory i ponad 100 folii, które mienią się wieloma kolorami. Shellac to połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci z żelem. Shellac jest elastyczny i cienki jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu, nawet w najtrudniejszych warunkach. Shellac to produkt hipoalergiczny, nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia. Co za tym idzie stylizacja Shellac jest odpowiednia dla każdej kobiety.

Polki kochają Shellac

Shellac jest obecny na polskim rynku od 2010 roku. Gdy pojawił się w salonach dzięki dystrybucji Ekert Nails spowodował prawdziwą rewolucję w stylizacji paznokci. Przez dwa lata zyskał tysiące wielbicielek. Wśród entuzjastek znajduje się wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. „Jestem fanką Shellaca”- zapewnia Marta Żmuda Trzebiatowska i dodaje –” dzięki niemu przez trzy tygodnie mam piękne paznokcie. Mój ulubiony kolor to karmelkowy o nazwie Coco.”
Swoje paznokcie we władanie Shellaca oddały także aktorki Daria Widawska, Anna Mucha, Dorota Deląg, tancerki – Edyta Herbuś i Anna Bosak, czy Miss Polski Marcelina Zawadzka.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Anna Bosak z Małgorzatą Ekert
Anna Bosak z Małgorzatą Ekert

Poznaj technologię Shellac

Najważniejsze w tej technologii jest fakt, że nie wymaga matowienia płytki przed stylizacją! Po drugie wykonanie jest bardzo proste- nic nie trzeba przecierać w trakcie, po kolejnych warstwach, produkt jest bardzo elastyczny, lśni przez cały okres noszenia na paznokciach i jest bardzo łatwy do usunięcia- bez piłowania! W zależności od standardu salonu i miasta ceny oscylują od 60 zł wzwyż za manicure i od 90 zł za pedicure.

Prawdziwy Shellac jest tylko jeden

Shellac jest wyjątkowy. Dlaczego tak bardzo wyróżnia się spośród innych produktów hybrydowych?
Prace nad stworzeniem systemu Shellac trwały 5 lat. Kiedy produkt pojawił się na rynku okazał się być rewolucyjnym odkryciem. Naśladowcy pojawili się w 5 miesięcy, najczęściej stosując metodę szybkiej zamiany żelu typu soak off w produkt hybrydowy. Jednak żel zawsze będzie oznaczał potrzebę delikatnego spiłowania naturalnej płytki, a zatem naśladowca nigdy do końca nie stanie się oryginałem. Shellac jest całkowicie bezpieczny! Chroni naturalną płytkę tworząc cienką i elastyczną warstwę ochronną. Formuła 3-free (wolne od Toluenu, Formaldehydu i DBP) zapewnia że produkt jest hipoalergiczny i nie powoduje żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokcia. Ponieważ Shellac został zaprojektowany jako cały system w związku z tym łączenie go z produktami innych producentów nie zapewni odpowiedniego efektu. Może to również spowodować nieprzewidziane reakcje chemiczne. Dla swojego dobra upewnij się, że usługa jest wykonywana na oryginalnych produktach firmy CND zakupionych u wyłącznego Dystrybutora na Polskę – Ekert Nails.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Edyta Herbuś z Małgorzatą Ekert
Edyta Herbuś z Małgorzatą Ekert

O Ekert Nails
Firma należy do czołówki przedsiębiorstw działających w branży nail design w Polsce.
Wierzymy, że nieprzemijającym przejawem piękna są zadbane dłonie, stopy i ich paznokcie – szczegóły, które nadają elegancji i uroku każdej kobiecie. Creative Nail Design dysponuje olbrzymim potencjałem wiedzy i wyznacza nowe trendy w branży paznokciowej. W oparciu o wiedzę, doświadczenie i produkty naszego amerykańskiego partnera, firma Ekert Nails dąży do ciągłego podnoszenia poziomu usług na polskim rynku kosmetycznym. Chcemy inspirować profesjonalistów do rozwoju poprzez mistrzostwo w jakości produktów i rzetelną edukację. Organizujemy pokazy, seminaria, sesje szkoleniowe, zapraszamy wybitnych międzynarodowych specjalistów z branży paznokciowej – w tym celu powstała Ekert Nails Creative Academy. Jesteśmy również obecni na krajowych targach kosmetycznych.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Shellac Line Up
Shellac Line Up
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link