Brush 791305 1280 P dzle Hakuro 8211 najlepsze p dzle do makija u

Pędzle Hakuro – najlepsze pędzle do makijażu

Bez pędzli oczywiście da się wykonać makijaż, ale jest to nieco trudne. Dlatego warto jednak mieć w swojej kosmetyczce kilka podstawowych sztuk.

Pędzle Hakuro są naprawdę świetnym początkiem dla każdej kobiety, która dopiero zaczyna przygodę z bardziej zaawansowanych makijażem, jak i dla tych, które ten makijaż wykonują już od dawna. Pędzle do makijażu Hakuro to nie tylko wysoka jakość, ale także przystępna cena. W dodatku możesz wybrać pojedyncze lub zdecydować się na zestaw pędzli Hakuro (pojedyncze pędzle, jak i zestawy znajdziesz tutaj: https://www.hairstore.pl/pedzle-do-makijazu-hakuro).

Rodzaje pędzli Hakuro

Pędzle do podkładu są często pomijane na rzecz gąbeczek. A tak naprawdę są niesamowicie wygodne. Przede wszystkim aplikacja pędzlem nie brudzi dłoni, co ma miejsce w przypadku gąbeczek. Włosie pędzli do podkładu Hakuro jest bardzo gęste, równo ścięte lub w kształcie kulki. Co więcej jest niesamowicie miłe w dotyku. Nakładanie podkładu pędzlem może wydawać się z pozoru dziwne, jednak już po pierwszym razie pokochasz ten sposób aplikacji! Pędzel nie powoduje smug i efektu maski. Za jego pomocą z łatwością rozprowadzisz również korektor.

Jak używać pędzla do podkładu?

Delikatnie spryskaj włosie niewielką ilością wody. Następnie nałóż nie dużą ilość podkładu na wierzch dłoni i “maczaj” pędzel. Nakładaj produkt na twarz kolistymi ruchami. Najlepsze efekty osiągniesz przy pomocy dwóch rozmiarów pędzla: większego i mniejszego. Tym mniejszym dotrzesz do trudniej dostępnych miejsc.

Pędzle do cieni występują w kilku wariantach. Można wyróżnić klasyczne – do aplikacji cienia na ruchomą powiekę, precyzyjne – do aplikacji w wewnętrznym lub zewnętrznym kąciku oka oraz do blendowania – czyli do zacierania granicy pomiędzy kolorami. Oczywiście najlepiej posiadać każdy z nich, ponieważ wtedy można łatwo i szybko wykonać fantastyczny makijaż oka. Na początek jednak można wybrać taki najzwyklejszy do aplikacji cienia na ruchomą powiekę. Oczywiście jeśli wykonujesz bardziej skomplikowane makijaże to jasne jest, że potrzebujesz więcej narzędzi.

Pędzle do kresek to kolejna grupa pędzli, która dla jednych jest niezbędna, a dla innych może wcale nie istnieć. Pędzel do kresek Hakuro jest przede wszystkim precyzyjny. Posiada zbite, ścięte włosie, które pozwala na precyzyjną aplikację. Świetnie współpracuje z eyelinerem w żelu, w płynie, w kremie i zwykłym sypkim cieniem.

Pędzle do bronzera, różu i rozświetlacza służą do modelowania i podkreślania konturów twarzy. Mają okrągły i lekki kształt, ponieważ ich głównym zadaniem jest omiecenie skóry. Tutaj sprawa jest prosta, ponieważ dla podstawowych potrzeb jeden pędzel wystarczy. Jeśli jednak profesjonalnie konturujesz twarz, to będziesz potrzebowała kilku rodzajów.

Pędzle do korektora Hakuro działają podobnie jak pędzle do podkładu. Są po prostu trochę mniejsze, byś z łatwością mogła dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc. W efekcie korektor stopi się ze skórą i spełni swoją funkcję.

Jak czyścić pędzle?

Ze względu na to, że pędzle codziennie mają styczność z kosmetykami kolorowymi, to oczywiście trzeba je regularnie czyścić. Wtedy zachowają swoje doskonałe właściwości na długo. Oprócz tego na pędzlach osiada również kurz i inne zanieczyszczenia. Najprostszą metodą mycia pędzli jest zamoczenie włosia w ciepłej wodzie. Ważne jest aby nie zamoczyć skuwki. Następnie należy umyć włosie delikatnym szamponem lub specjalnie do tego przeznaczonymi środkami. Ten drugi sposób jest polecany zwłaszcza dla osób, które profesjonalne wykonują makijaż i używają pędzli na różnych osobach. Natomiast jeśli używasz pędzli tylko na sobie, to woda z szamponem w zupełności wystarczy.

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link