Internet4 PEAKAPRE Z mi o ci do przyrody 8211 nie tylko o modzie

PEAKAPRE. Z miłości do przyrody – nie tylko o modzie

PEAKAPRE to marka, która narodziła się w sercu Justyny Kawa podczas wędrówek górskimi szlakami. Jest odpowiedzią na poszukiwanie ubrań, które połączą najwyższej jakości materiały, wygodne kroje, staranne wykończenia z jednoczesnym świadomym dbaniem o Matkę Ziemię.

To marka, która skupia wokół siebie społeczność ludzi podróżujących i żyjących świadomie, których łączy zamiłowanie do odkrywanie świata i wolności. PEAKAPRE to Kapra Team – Dziewczyny Kozice, które odkrywają i potrafią dzielić się pięknem przyrody nie tylko tym z 2000 m n.p.m., a także z pobliskiego lasu. Kapra Team potrafi zmieniać marzenia w rzeczywistość i stawia na konkretne rozwiązania by dbać o Matkę Ziemię. Pierwszym krokiem jest przekazywanie % ze sprzedaży ubrań na wsparcie Babiogórskiego Parku Narodowego.

Jeśli poczujesz, że to jest Tobie bliskie – dołącz do nas. Kapra Team jest otwarty dla wszystkich, którzy kochają naturę i chcą dokonywać świadomych wyborów – mówi Justyna Kawa (instagram: @cofee.revival).

Czy to niezwykłe, wyjątkowe – o marce w kilku słowach…

Zobacz – PEKAPRE to świat pokazany za pomocą autorskich ilustracji w formie nadruków, które niosą wielowymiarową treść związana z naszym połączeniem z przyrodą.

Dotknij – poznasz miękkość i jakość materiałów, staranność wykończenia. Wszystkie materiały wybieramy sami spośród dzianin najwyższej jakości tzw. premium.

Załóż – odkryjesz, że noszenie tych ubrań to nie tylko wygoda, a także przyjemność. Dzieje się tak dzięki temu, że szyjąc ubrania z polskimi szwalniami dbamy o jakość wykonania każdego
z nich.

Wybierz – w kolekcji PEAKAPRE – znajdziesz bluzy, bluzy z kapturem różnej długości, T-shirty, longsleeve i czapki wszystko ze starannie zaprojektowanym każdym szczegółem. Od stworzonych dla marki autorskich sznurków do kapturów, aż po nieoczywiste nadruki pełne treści i ukrytych znaczeń. W ramach jednego stylu stworzyliśmy kilka wersji – aby każdy znalazł wśród nich coś dla siebie. Same nosimy ubrania PEAKAPRE i wiemy, że każdy dzień potrafi być inny i co innego potrafi lepiej współgrać z naszym nastrojem.

Pomagaj – nosząc ubrania PEAKAPRE wspólnie dbamy o przyrodę, a % ze sprzedaży będziemy przeznaczać by wspierać to co kochamy – naturę.

Dlaczego nazwa PEAKAPRE (czyt. pikapre)

Justyna Kawa, kreatywna Kozica, założycielka marki, wyjaśnia z uśmiechem, że – to połączenie wyrazów PEAK (szczyt) i CAPRA (kozica) – bo w końcu pomysł na markę narodził się wysoko w górach.

Kolekcja PEAKAPRE MOMENTS

To szaleństwo i kontemplacja w jednym. Jeśli po wędrówce w górach siadasz w wygodnym fotelu lub kładziesz się na karimacie, lecz wciąż lekko unosisz się ponad powierzchnią ziemi, jeśli myślisz o odcięciu się od świata i marzysz o podróżach z kubkiem ciepłej herbaty w ręku, to kolekcja Peakapre jest właśnie dla Ciebie – miękka, wygodna i stylowa. Kolekcja, która wiele mówi o Tobie – świadomej, spełnionej, mądrej i niezależnej kobiecie. Całość kolekcji utrzymana w jasnej kolorystyce z przewagą bieli oraz zgaszonego różu opowiada o radości jaką jest wędrówka wśród przyrody i kontemplacja tego co nas otacza, a często znajdowanie nowej drogi do samej siebie – bo każdy moment jest ważny.

% ze sprzedaż ubrań z kolekcji Moments jest przeznaczany na wsparcie Babiogórskiego Parku Narodowego.

Więcej o marce oraz kolekcje: www.peakapre.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu PEAKAPRE: https://www.youtube.com/watch?v=uNL2-nzNTCo

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link