Patrycja Kosiarkiewicz

Patrycja Kosiarkiewicz: mój blog ma działanie terapeutyczne

Jako liderka rockowej kapeli Effortless Patrycja Kosiarkiewicz jesienią zaproponowała swoim słuchaczom nową płytę „Mój Jezus nie pija coli”. Artystka postawiła tym razem na rockowe brzmienia i współpracę zespołową.  Ale wokalistka chce być blisko swoich fanów nie tylko poprzez muzykę. Dlatego tradycyjną stronę internetową zastąpiła osobistym blogiem: Pani Piosenkarka pisze.

Patrycja Kosiarkiewicz nie wyobraża sobie, by jej stronę prowadził manager. Sama chce mieć bezpośredni kontakt z fanami i chce im przekazywać coś więcej niż tylko lakoniczne informacje o terminach koncertów i zdjęcia z oficjalnych sesji fotograficznych.

– To jest trochę opowieść o moim życiu, ale też chciałam, żeby mój blog był takim miejscem terapeutycznym, miejscem, w którym  można czytać o rozwoju osobistym, o tym, w jaki sposób poprawić jakość naszego życia, relacje z innymi. Nie z punktu widzenia psychologicznego, bo nie jestem psychologiem, ale z punktu widzenia takiej osoby, która sama tym się zajmuje, jest na ścieżce duchowej i uczy się tego. Widzę, że ludzie znajdują w tym coś fajnego i chcą się w jakiś sposób uczyć ode mnie – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Patrycja Kosiarkiewicz.

Artystka dzieli się inspiracjami muzycznymi, zaprasza na koncerty, rekomenduje ulubione płyty i książki. Nie brak także osobistych zwierzeń i złotych myśli. Piosenkarce zależy na tym, by jej blog wyróżniał się wśród setek innych, a co za tym idzie – przyciągał czytelników.

– Pisanie staje się dla mnie naprawdę bardzo ważne i bardzo dużo czasu mu poświęcam. Kręci mnie siedzenie i pisanie, sam ten stan i proces twórczy, który za tym stoi, bo tworzenie muzyki jest troszeczkę inne – tłumaczy Patrycja Kosiarkiewicz. – Tworzenie muzyki jest fajne, ale jak już ją stworzysz, to musisz ją świetnie wykonać. Tam jest cały warsztat, kwestia ćwiczenia, przygotowania się. W pisaniu jest troszeczkę inaczej. Niby jest ta cała redakcja, ale jest w tym troszeczkę inna energia. 

Patrycja Kosiarkiewicz jest obecna na polskiej scenie muzycznej od dwudziestu lat. Do tej pory wydała sześć płyt. Nowy krążek promuje singiel „Galaktyki i atomy”.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również