Akpa20120315 kazar dg dg8706 Otwarcie salonu Kazar

Otwarcie salonu Kazar

Wielkie Otwarcie salonu Kazar w Złotych Tarasach poprzedził wyjątkowo uroczysty wieczór w gronie Vip, Media & Fashion. 15 marca 2012 nowy – czterdziesty – salon Kazar zgromadził aktorów, stylistów, projektantów, osobistości ze świata mediów oraz specjalnie zaproszonych gości. Spotkaniu w elitarnym gronie przy lampce szampana towarzyszyły zakupy pod okiem doświadczonych doradców.

Kolekcja została bardzo pozytywnie i entuzjastycznie odebrana przez wszystkich gości. Edyta Herbuś jest fanką butów Kazar, ponieważ łączą w sobie zdecydowane trendy i wygodę. Podczas wieczoru wybrała 2 modele z najnowszej kolekcji. Katarzyna Zielińska ceni modę i niepowtarzalny styl. Buty Kazar lubi za to, że doskonale sprawdzają się nie tylko na wielkich galach, ale także w codziennej pracy na scenie. Aleksandra Szwed długo przymierzała buty. Chociaż wybór nie był łatwy już znalazła swój model Kazar.

Na spotkaniu pojawili się współpracujący z marką projektanci: Łukasz Jemioł i Natalia Jaroszewska. Doceniają kolekcję Kazar nie tylko za to, że prezentując trendy na światowym poziomie jest ona doskonałym dopełnieniem ich własnych kolekcji, ale także za to, że celnie trafia w ich własne potrzeby. Na spotkaniu nie zabrakło czołowych polskich stylistek. Nową kolekcję bardzo pozytywnie oceniły Karolina Malinowska i Violetta Kołakowska, które także nie mogły oprzeć się upatrzonym butom. Ewa Wojciechowska zdecydowanie preferuje kolorowe buty. W tym sezonie dziennikarce spodobały się multikolorowe szpilki. W nowym salonie Kazar pojawili się także: Aleksandra Kwaśniewska, Marcin Kwaśny, Anna Popek, Anna Czartoryska, Ewa Pacuła.

Na witrynach salonu został zaaranżowany unikalny pokaz mody. W oknach wystąpiły modelki w butach Kazar oraz kreacjach Dawida Wolińskiego. Nad choreografią pokazu czuwał Jarosław Szado, ceniony stylista gwiazd. Wyjątkową atmosferę wieczoru podkreśliła muzyka Szymona Kaczmarka oraz występ Bogdana Kierejszy.

Marka Kazar po raz kolejny pozytywnie zaskoczyła wszystkich nie tylko unikalną kolekcją i wspaniałym 40 salonem, ale także wyjątkową atmosferą high fashion.

[nggallery id=2543]

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link